125 MH Drift

125 MH Drift

Onunla trafiğe takılma!

10 Ağustos 2016

Gün içerisinde trafik yoğunluğu, zaman, yetişmesi gereken işler gibi bir sürü engel ile karşılaşırız. 125 MH Drift güç yapısı ile trafiğe takılmadan, gitmek istediğin yere zamanında ve üstün sürüş performansı ile keyifle gitmeni sağlar. Ön amortisörleri teleskobik, arka amortisörleri ise helezonik gazlı sisteme sahip olan 125 MH Drift yoldan gelebilecek darbeleri emerek lastikler ile yol arasındaki bağlantının sürekliliğini sağlar. Bu süreklilik yetişmek zorunda olduğun uzak mesafeye dahi kesintisiz akmanı sağlar.
Aynı zamanda ön fren sistemi hidrolik disk fren olduğu için güvenli yolculuk sunar. 135 cc, tek silindir, dört zamanlı, hava soğutmalı ve içten balansörlü motor yapısı 125 MH Drift’in sahip olduğu aerodinamik yapıyla uyum içinde çalışır. Mondial güvencesi ile yollara çıkan 125 MH Drift yaygın servis ağı ve kolay bulunabilir yedek parçaları ile seni hiçbir zaman yolda bırakmaz. Nikelaj koruma kapaklı, Euro standartlarına uygun düşük emisyonlu egzoz yapısı ile de 125 MH Drift’in sesini nerede olsa tanıyacaksın. 125 MH Drift Türkiye genelindeki yaygın satış noktalarında, uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile seni bekliyor.

İLGİLİ HABERLER
MotoGP: Avustralya Phillip Island Yarış Sonuçları 2016 MotoGP sezonunun Avustralya Phillip Island Pisti’ndeki raundu Cal Crutchlow’un galibiyeti ile sonuçlandı..
Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber!Triumph, Bonneville ailesini 2017 Triumph Bonneville Bobber ile genişletiyor. .
2017 MV Agusta F4 RC!İtalyan markanın en üst sınıf üyelerinden birisi, Yeni Racing Kit’i ve 2016 WSBK üniforması ile 2017 MV Agusta....
BMW Motorrad Brezilya'da Motosiklet Üretimine BaşladıBMW Motorrad ilk defa yatırımın tamamını kendi yaptığı Almanya dışında bir ülkede Brezilya'da motosiklet üretm....
LIQUI MOLY, MotoGP Angajmanını Erken Uzattı!Motor yağları ve katkı maddeleri alanında uzman Alman LIQUI MOLY şirketi, 2020'ye kadar yarış serisinde kalaca....
Motoron, Artık Haber Uygulaması Bundle’da! Yüzbinlerce kullanıcısı olan iOS ve Android uyumlu Bundle uygulaması ile Motoron artık elinizin altında. .