2016 Triumph Explorer Değişiklikleri Onaylandı!

2016 Triumph Explorer Değişiklikleri Onaylandı!

Daha önce bir anket ile kullanıcıların değişiklikler hakkında fikirleri alınmıştı. Bu anket de muhtemel değişikliklere işaret ediyor olabilir. Bir başka anket sonucunda da Explorer'ın bazı özellikleri kesinleşmiş gibi. Detaylar için devam edin...

30 Haziran 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Tiger 800'ün detayları, kullanıcılara gönderilen bir anket ile yayınlanmışken, 2016 Explorer 1200'ün detayları da aynı kaynaktan yayınlandı.Y Yenilenmiş motosiklet daha önce İspanya'da görüntülenmişti ve şu an da söylenen değişikliklere sahip olacak gibi görünüyor -özellikle opsiyonel olması beklenen yarı otomatik elektronik süspansiyon - çünkü Triumph tarafından kullanıcılara bu tarz bir şeyi isteyip istemedikleri soruluyor; bu da geliştirmeleri doğruluyor.


2015 (şu anki) Triumph Tiger Explorer
2016 Triumph Explorer Değişiklikleri Onaylandı!

Diğer bir yeni teknoloji anketinde de viraj ABS'si ve elektronik ekran mevcut; her iki özellik de rakipleri ile mücadele etmeye devam edebilmesi için Triumph'ın ihtiyacı olduğu geliştirmeler.

 

 2015 (şu anki) Triumph Tiger Explorer

2016 Triumph Explorer Değişiklikleri Onaylandı!

2015 Ocak ayında Barselona'da bir R1200GS ile birlikte test aşamasında görüntülenen Triumph Explorer'ın muhtemel özellikleri şöyle:

 

-Yeni çatalda radyal monteli Brembo fren kaliperleri ki bu BMW R1200GS'te de mevcut.

 

-Elektronik Süspansiyon

 

-Yenilenmiş tekerlek parmaklığı düzenlemesine sahip ön ve arka jantlar.

 

-Muhtemel motor veya yakıt haritası değişikliği

 

-Daha düz bir çizgi oluşturan gaga değişikliği

 

-Radyatör kapakları ve grenajda öne doğru genişleme

 

-Sakal (belly pan) yenilenmiş ve ekran değişmiş görünüyor -ana ekrana küçük iki yeni bölme eklenmiş

 

-Yeni bir ekran gövdesi görülüyor ve mevcut modelin göstergeler üzerindeki parmak ayarlayıcıları kaldırılmış. Bu, makyajlı modelde daha iyi bir ekran ayarlanabilirliği olacağına işaret ediyor olabilir.

 

-Göstergeler daha küçük ve yeniden konulandırılmış, yeni saatler de göze çarpıyor.

İLGİLİ HABERLER
Yeni Triumph Tiger Explorer Görüntülendi!İngiltere'nin en çok satan motosikleti Triumph Tiger Explorer'ın muhtemelen firmanın 2017 serisinde yer alacak....
Tiger Explorer XC Special EditionTriumph, maceraya doğuştan hazır, sınırlı sayıda Tiger Explorer XC çıkartmaya hazırlanıyor. .
Dainese D-Explorer Gore Tex PantolonDainese'den dört mevsim de motosiklet üstünden inmeyen sürücüler için kullanışlı bir pantolon; D-Explorer Gore....