Aruba, 2015 WSBK için Ducati'nin İsim Sponsoru Olacak

Aruba, 2015 WSBK için Ducati'nin İsim Sponsoru Olacak

İtalya/Arezzo merkezli web hosting firması Arezzo ve Ducati, WSBK 2015 sezonu için isim sponsorluğu anlaşması imzaladılar.

09 Ocak 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Ducati ve Aruba, katılımlarını "Aruba.it Racing - Ducati Superbike Team - ismiyle 2015 Superbike Dünya Şampiyonasında göreceğimiz 3 yıllık bir anlaşma imzaladılar. Bu partnerlik ile Aruba, resmi Ducati takımında yönetim açısından söz hakkına ve isim sponsorluğuna sahip oluyor.

 

İtalya'nın ortakuzey kesiminde bulunan Arezzo merkezli Aruba, İtalya'nın önde gelen web hosting ve bulut sistem çözümleri sunan firmalarından birisi ayrıca Fransa, Almanya, İngiltere ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerle ortak veri merkezlerinde çalışmalar sürdürüyor. Tutku ve yetkinlik ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan Toskana'lı firma Aruba, WSBK pistinde Ducati ile birlikte bulunma kararı alarak Bologna'lı üretici Ducati ile teknolojik alandaki öncü deneyimlerini ve "Made in Italy" mükemmelliğini sunmak için değerlerini önemli ölçüde paylaşacak. Ducati'nin Superbike sınıfındaki uzun yıllardır süre gelen deneyimi ve Aruba'nın spora olan tutkusu, bu prestijli ortaklığı doğurdu.

 

Ducati, Panigale R motosikletlerinin gelişimi ve hazırlığı konusunda sağlam adımlar atacak çünkü Ducati takımı Panigale'i 2015 yılında da kullanmayı planlıyor.

 

Ducati ve Aruba ayrıca ortaklıklarına, Ducati'nin teknik ve lojistik yapısıyla uzun yıllardır bağlı olan Feel Racing ile devam etme karar aldı. Aruba ise takımın bazı organizasyonlarını Ducati ile birlikte düzenleyerek, takımın iletişim ve pazarlama işlerini üstlenecek.

 

Chaz Davies ve Davide Giugliano, 2015 ve 2016 yıllarında takımın resmi sürücüleri olarak devam edecekler; yönetici pozisyonunda ise Serafino Foti bulunacak. Ernosto Marinelli, Ducati Corse Superbike Proje Yöneticisi ve Teknik Direktör görevini alırken, Luca Scassa da Aruba'yı pistlerde temsil eden isim olacak. 31 yaşındaki Arezzo'lu eski sürücünün kariyerinde 60 Superbike yarışı yer alıyor, ayrıca Scassa takımın resmi test sürücüsü olacak.

 

2014 yılı WSBK genel sıralamasında Chaz Davies ile 6.sıraya yerleşen Ducati'nin yeni ortaklarıyla daha iyi bir başarı elde etmesini umuyoruz.

İLGİLİ HABERLER
2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe RacerDucati’nin yayınladığı saniyelik videolar, yeni 2017 Ducati Scrambler Desert Sled’in ve Cafe Racer’ın EICMA’da....
2016 – 2017 Ducati XDiavel Modeller, Amerika’da Geri Çağırılıyor!Yaşanan mekanik bir problemden ötürü geri çağırılan 7 Temmuz 2015 ve 22 Haziran 2016 tarihleri arasında üretil....
Intermot 2016 Fuarında Sergilenen Tüm Yeni Modellerin VideolarıTüm yeni modellerin firmalar tarından yayınlanmış videolarını sizler için tek bir sayfada derledik. .
Kendi Ducati Motosikletini Kendin Tasarla ! .
2017 Ducati SuperSport Köln'de Tanıtıldı – Intermot 2016 2017 Ducati SuperSport, “Her Gün Daha Fazla Spor” sloganıyla iddialı bir şekilde günlük kullanıma uygun spor m....
Karşımızda 2017 Ducati Monster 821, Multistrada 1200S ve Panigale 1299...İtalyan marka, tutkunları için 2017 Monster 821, Multistrada 1200S ve Panigale 1299 modellerini duyurdu..