Bajaj Pulsar 200 NS

Bajaj Pulsar 200 NS

Türkiye motosiklet piyasına giren Bajaj, Pulsar 200 NS için çektiği reklam filmini yayınladı.

09 Mayıs 2014

Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi Hintli Bajaj Auto, dünyada “ilk defa geliştirdiği ve kullandığı” teknolojiler ile satış rekorları kırıyor. Hindistan’ın en yenilikçi 3. şirketi olan Bajaj, PULSAR 200 NS modelinde kullandığı 3 buji ve 4 valf teknolojileri ile yakıt tasarrufu, düşük emisyon ve yüksek performans sağlıyor.

 

 

Dünyanın 3. büyük motosiklet üreticisi ve en büyük 3 tekerlekli araç üreticisi Hintli Bajaj, başarılarını Ar-Ge çalışmalarına borçlu. Otomotiv sektöründe uzman olmak adına uzun yıllardır önemli yatırımlar yapan Bajaj, dünyada “ilk defa geliştirdiği ve kullandığı” teknolojilerle ön plana çıkıyor. 250 cc altı motorlarda daha önce kullanılmamış olan DTS-I (çift bujili ateşleme) teknolojisi, PULSAR modelinde kullanılarak tüm dünyada çok büyük bir etki yaratıldı. Yeni testlerin faydasını gören Bajaj, çok daha ileri giderek PULSAR 200 NS ile 3 buji teknolojisini birleştirdi.

En İyi Yakıt Verimliliğini 3 Buji Sağlıyor

FORBES Dergisi’nin araştırmasına göre Hindistan’da en yenilikçi 3. şirket olan Bajaj, PULSAR 200 NS’ye eklediği teknolojilerle de oldukça ses getiriyor. Daha önce 250 cc altı motorlarda kullanılmamış olan 3 bujili ateşleme sistemi PULSAR kullanıcılarına çok büyük avantajlar sağlıyor. Dünyanın patentli ilk 3 bujili ve 4 valfli motoru PULSAR 200 NS, tek bujiden yüzde 50, çift bujiden de yüzde 27 hızlı yanma sağlıyor. Patentli teknolojileri sayesinde PULSAR 200 NS, 23 beygirlik güce ulaşarak her tür yol ve hava koşulunda en iyi performansı sunuyor. Düşük emisyon değerleri ve yüksek yakıt verimliliği sağlayan PULSAR 200 NS, dünyanın en yüksek fiyatlı akaryakıtını kullanan ülkelerden olan Türkiye için çözüm niteliğinde. Yakıt tasarrufu, düşük emisyon ve yüksek performans tüm dünyada dikkat çeken PULSAR’ın toplam 5 milyonluk satış rakamına ulaşmasını sağlayan öncül kriterler.