Bajaj “Pulsar Çılgınları” İstanbul’da Buluşuyor!

Bajaj “Pulsar Çılgınları” İstanbul’da Buluşuyor!

Türkiye’de Kuralkan Holding çatısı altında temsil edilen ve dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan Bajaj markası, Pulsar modelinin sahiplerini buluşturan etkinliklerine Türkiye’de de başlıyor.

26 Mayıs 2015

Tüm dünyada “Pulsar Maniac” olarak adlandırılan ve Bajaj Pulsar kullanıcılarını bir araya getiren “Pulsar Çılgınlığı” etkinliğinin ilki, 31 Mayıs Pazar günü İstanbul’da Kuralkan Fabrikası’nda düzenlenecek. Bajaj Pulsar festivali niteliğindeki etkinlikte eğlenceli yarışmalar ve sürpriz hediyeler de katılımcıları bekliyor.

 

Bajaj “Pulsar Çılgınları” İstanbul’da Buluşuyor!

 

Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından geçtiğimiz yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulan ve kısa sürede sınıfının en çok satılan modeli olan Pulsar 200 NS kullanıcıları “Pulsar Çılgınlığı” etkinliğinde buluşuyor. Kısa sürede ülkemizde “Sport” sınıfında yüzde 30 pazar payına ulaşarak en çok satılan modeli olan Pulsar 200 NS kullanıcıları için düzenlenen bir festival niteliğindeki etkinlik, tüm dünyada “Pulsar Maniac” olarak bilinen motosiklet tutkunlarına yönelik olarak Türkiye’de ilk kez düzenleniyor.

 

İstanbul ve çevre illerden Bajaj Pulsar kullanıcılarının katılımına açık etkinlik 31 Mayıs 2015 Pazar günü, Tuzla’daki Kuralkan Fabrikası’nda gerçekleştirilecek. Tüm Pulsar ve motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek festivalde katılımcıları son derece eğlenceli bir gün bekliyor. Ücretsiz bakım hizmetinin yanı sıra etkinliğe destek veren başta Castrol olmak üzere diğer firmaların standlarında sürpriz hediyeler ve heyecan dolu yarışmalar da “Pulsar Çılgınları”nın keyifli bir gün geçirmelerini sağlayacak. Ayrıca motosikletle yavaş gitme yarışı, bilek güreşi ve halat çekme yarışlarıyla da tüm katılımcıları kucaklayacak etkinliklere imza atılacak.

 

Pulsar Çılgınlığı festivalindeki yarışmalar sonucunda kazananlar arasından 5 kişiye “Ücretsiz Bakım”, 2 kişiye “iPad Mini”, 2 kişiye “LS2 markalı kask”, 5 kişiye “Castrol Jam Bluetooth hoparlör” ve 10 kişiye de “Bajaj hediye seti” verilecek. Mangal partisiyle sona erecek etkinlikte tüm kullanıcılara servis, bakım ve yedek parça desteği de sunulacak.

 

Etkinlikle ilgili programı ve diğer bilgiler Bajaj Türkiye internet sayfası www.bajaj.com.tr ve www.facebook.com/pulsarturkiye adreslerinde en güncel haliyle hafta boyu yer alacak.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Etkinlik tanıtım filmi tıklayınız.

 

 

İLGİLİ HABERLER
BAJAJ PULSAR NS200 SEGMENT LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR2016 yılı Ocak-Nisan TÜİK raporuna göre düşüşe geçen motosiklet pazarına rağmen Bajaj, pazar payını en çok art....
KTM Duke 390 İçin Büyük 2017 Makyajı!Başarılı satış rakamlarına ulaşan KTM Duke 390, 2017 yılına büyük bir değişimle giriyor.
İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / BajajBajaj’ın standı yine dev gibi..
Efsanevi Aşkın İzinde! Bajaj Bayiler Toplantısı... Hindistan’ın dünyaca ünlü sembolü, mimari bir hazine, büyük bir tutkunun ve sadak....
Bajaj RS 200 Teste Açılmayacak!Merakla beklenen Bajaj Pulsar RS 200'ün bu sene teste açılmayacağını öğrendik..
Bajaj Pulsar RS 200 Türkiye’ye Geliyor!Kuralkan Holding çatısı altında temsil edilen dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan Bajaj....