Bajaj Pulsar RS 200 Türkiye’ye Geliyor!

Bajaj Pulsar RS 200 Türkiye’ye Geliyor!

Kuralkan Holding çatısı altında temsil edilen dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan Bajaj markasının Pulsar RS 200 modeli yollara çıkmaya hazırlanıyor. İşte detaylar...

29 Ağustos 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Sport sınıfında Pulsar 200 NS ile kısa sürede yüzde 30 pazar payı elde eden Bajaj’ın yeni nesil motosikleti Pulsar RS 200, markanın liderliğini sürdürecek bir model olarak dikkat çekiyor. Türkiye’de 15 Eylül’den itibaren 10 bin 990 TL’lik rekabetçi anahtar teslim fiyatıyla satışına başlanacak olan Pulsar RS 200, sportif tasarımıyla olduğu kadar 3 bujili ve 4 supaplı 24.5 HP’lik motoru, 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemine ek olarak ABS frenlerle de konforlu, atak ve güvenli sürüş özellikleri sunuyor.


Bajaj Pulsar RS 200 Türkiye’ye Geliyor!


Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından geçtiğimiz yıl satışa sunulan Pulsar ailesi yeni modellerle büyümeye devam ediyor. Agresif tasarımı ve devrim yaratan motoruyla Sport sınıfındaki kuralları yeniden yazacak olan Pulsar RS 200, 15 Eylül tarihinden itibaren Türkiye’de satışa sunuluyor. Pulsar 200 NS modeliyle kısa sürede yüzde 30 pazar payına ulaşarak ülkemizde sınıfının en çok satılan modelin üreticisi Bajaj, yeni modeliyle de bu başarısını sürdürmeyi amaçlıyor.


Bajaj Pulsar RS 200 Türkiye’ye Geliyor!


10 bin 900 TL’lik rekabetçi anahtar teslim satış fiyatı ve sportif tasarımıyla dikkat çeken Bajaj Pulsar RS 200, motosiklet endüstrisinde teknoloji anlamında ilkleri barındırmasıyla da dikkatleri çekiyor. Dünyanın ilk 3 bujili ateşleme sistemi ve 4 supap teknolojisine sahip Bajaj Pulsar RS 200’ün 24.5 HP’lik, enjeksiyonlu ve sıvı soğutmalı güç ünitesi, daha yüksek hızlara erişebilmeye imkan tanıyor. 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemiyle sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanan Bajaj Pulsar RS 200, yüksek performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor. Özel tasarlanmış güçlü şasenin yanı sıra Exhaust Tec performans egzosu ve ABS sistemli frenleriyle de yarış pistlerindeki performansı motosiklet tutkunlarına sunuyor.


Bajaj Pulsar RS 200 Türkiye’ye Geliyor!


Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 151 adet yetkili servis ve 128 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor. 

İLGİLİ HABERLER
BAJAJ PULSAR NS200 SEGMENT LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR2016 yılı Ocak-Nisan TÜİK raporuna göre düşüşe geçen motosiklet pazarına rağmen Bajaj, pazar payını en çok art....
KTM Duke 390 İçin Büyük 2017 Makyajı!Başarılı satış rakamlarına ulaşan KTM Duke 390, 2017 yılına büyük bir değişimle giriyor.
İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / BajajBajaj’ın standı yine dev gibi..
Efsanevi Aşkın İzinde! Bajaj Bayiler Toplantısı... Hindistan’ın dünyaca ünlü sembolü, mimari bir hazine, büyük bir tutkunun ve sadak....
Bajaj RS 200 Teste Açılmayacak!Merakla beklenen Bajaj Pulsar RS 200'ün bu sene teste açılmayacağını öğrendik..
Kuralkan Türkiye’nin En Büyük Bajaj Showroomunu Açtı500 m2 üzerine kurulu en büyük Bajaj shoowroomu İkitelli’de açıldı.