Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali.

Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali.

16-17 Kasım'da Borusan Oto İstinye'de herkesin katılımına açık kullanılmış motosiklet festivali gerçekleştirildi.

04 Aralık 2013 Yazı:Batuhan Emrem

İlk kez 2007 yılında başlayan bu festival 500 cc ve üzerindeki bütün kullanılmış motosikletleri sergileme imkanı sunuyor. Festivalde motosikletini sergilemek isteyen satıcının veya festivale katılmak isteyen alıcıların hiçbir ücret ödemediği organizasyonda kullanılmış motosiklet almak daha güvenilir ve keyifli hale geliyor.

 

Yalnızca BMW'nin değil, bütün markadan ve her türden motosikletin bulunabildiği festivalde rahatça tüm salonu gezmek ve ilgilenilen modelleri detaylı şekilde incelemek mümkün. Genellikle kullanılmış motosiklet alırken yaşanılan motosikletin başında sahibi beklemeden, rahatça motosiklet ile ilgili merak edilen her detayın incelenmesine imkan veren ve aynı zamanda tek amacı motosikletleri kurcalamak olan kişilerin festivalin seviyesi sebebiyle yer almadığı bu organizsyonda böylece hem alıcılar hem de satıcılar memnun.

 

Motosikletlerin üzerlerinde yer alan tanıtım kağıtlarından motosikletin modeli, yılı, kilometresi, üzerinde bulundurduğu aksesuarlar ve fiyatı gibi bilgiler öğrenilebiliyor. Aynı zamanda aracın sahibinin irtibat bilgilerini de içeren bu kağıtlardan dilendiğinde daha detaylı cevaplar öğrenilebilmek için alıcı ve satıcının iletişime geçmesi de sağlanıyor.

 

Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali.