“Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali ” ile yine, yeni, yeniden…

“Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali ” ile yine, yeni, yeniden…

BMW Motorrad’ın bütün motosiklet kullanıcılarını davet ettiği ve geleneksel bir etkinlik haline getirdiği “Kullanılmış Motosiklet Festivali”, 12-13 Nisan tarihleri arasında Borusan Oto İstinye’de düzenlenecek.

07 Nisan 2014

BMW Motosiklet’ in bütün motosiklet kullanıcılarını davet ettiği Kullanılmış Motosiklet Festivali, 12-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Borusan Oto İstinye’de düzenlenecek.

 

 “Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali ” ile yine, yeni, yeniden…

 

2007 yılından beri düzenli olarak Borusan Oto İstinye tesisinde gerçekleşen festivalde, her markadan motosiklet kullanıcısı araçlarını satmak veya yeni bir model almak için bir araya geliyor.

 

Motosiklet sezonu yeni açılmışken motosikletini satmak isteyenler Kullanılmış Motosiklet Festivali’ne her sene olduğu gibi hiçbir ücret ödemeden katılabilecek. Silindir hacmi 500 cc’ nin üzerindeki bütün motosiklet kullanıcılarının katılabileceği aktivitede aynı zamanda Castrol ve Bridgestone gibi kuruluşlar da hazır bulunacak.

 

Motosiklet ile ilgilenen herkesin ücretsiz olarak ziyaret edebileceği “Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali”, Borusan Oto İstinye’nin modern tasarımıyla adından söz ettiren 9.55 Salonu’nda gerçekleştirilecek. Katılımcılar, festivali ziyaret etmenin yanında en son model BMW motosikletler ile de test sürüşü yapma imkânı da bulabilecek. Test sürüşü için sadece 0212 359 30 80 no’ lu telefondan festival öncesi kayıt yaptırmaları yeterli olacaktır.

İLGİLİ HABERLER
Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali BMW Motorrad’ın bütün motosiklet kullanıcılarını davet ettiği geleneksel “Kullanılmış Motosiklet Festivali”, 2....
Borusan Otomotiv Kullanılmış Motosiklet Festivali.16-17 Kasım'da Borusan Oto İstinye'de herkesin katılımına açık kullanılmış motosiklet festivali gerçekleştiril....
Borusan Otomotiv'den Kullanılmış Motosiklet FestivaliBMW Motorrad’in bütün motosiklet kullanıcılarını davet ettiği ve önemli satın alma fırsatlarının sunulduğu ....