Daelim ücretsiz check-up ve test sürüşleri günlerine yoğun ilgi!

Daelim ücretsiz check-up ve test sürüşleri günlerine yoğun ilgi!

Motosiklet severler, 4 Nisan 2015 Cumartesi günü Z Garaj Motorlu Araçlar’da gerçekleştirilen test sürüşü ve servis günü etkinliğine yoğun ilgi gösterdi.

09 Nisan 2015

Daelim yetkili bayi olan Z Garaj’ınİstanbul Ataşehir’deki mekanında gerçekleşen organizasyonda Daelim'ingözde modellerinden S3 Advance, B-bone ve Daystar hakkında detaylı bilgi alan ziyaretçiler, test sürüşü yapma imkanı da buldu. Daelim’in üstün performans ve yol tutuş özelliklerini tecrübe etme imkanı sunan etkinlikte, 250cc maxi scooter ve 250cc chopper sınıfının en güçlü motorlarına sahip olan Daelim meraklıları ile buluştu. Ayrıca retro çizgilerle modernleştirilmiş ve 125cc sınıfında yeni bir tarza sahip olan B-Bone; şirin, sportifve kişiselleştirilebilen yapısı ile dikkat çekti.Daelim yetkilileri, yoğun ilgi gösterilen test sürüş ve servis günlerini ilerleyen günlerde yeniden düzenleneğini belirtti.

 

Daelim ücretsiz check-up ve test sürüşleri günlerine yoğun ilgi!

İLGİLİ HABERLER
Daelim Daystar 250 TestEylül 2015'den itibaren Daelim’in düşük bütçelere seslenen 250’lik Cruiser’ı Daystar test garajımıza katılmış....
Motoron Garajında Bir Kore'li: Daelim S3 Advance 25025 atlıya sahip motoru ile “ küçük maxi-scooter segmentinin en güçlüsü” olarak dikkatimizi çeken Daelim S3 Adv....
9 Bin Liraya Nasıl Bir Skuter Alsak?Sıfır veya ikinci el, ne alsak diye piyasaya bakındık…Hava sıcak, terlik ve tişörtün üzerine bir yarım kask, b....
Daelim Test Sürüşü ve Servis Günleri Devam Ediyor16 Mayıs 2015 Tarihinde Maltepe Motobull'da Daelim test sürüşü ve servis günleri devam etmektedir..
Daelim Ücretsiz Check Up Ve Test Sürüşleri İstanbul Kadıköy'de Daelim ücretsiz check up ve test sürüş günleri programı 2. Etabı Daelim Kadıköy bayisi Motozer'de başlıyor. .
Daelim Ücretsiz Check-Up ve Test Sürüşleri Günlerini Kaçırmayın!Daelim ücretsiz check-up ve test sürüş günleri etkinliği, İstanbul Ataşehir bayii Z Garaj'da başlıyor. .