Dainese Veloster Tex Ceket

Dainese Veloster Tex Ceket

06 Ekim 2016

1970’lere dayanan bir geçmişe sahip ve gerçek kaliteyi bünyesinde barındıran ünlü İtalyan Dainese, Veloster Tex Ceketi, Deri Veloster Ceket modeli ile aynı yapıda tasarlamış. Komposit korumalar bir yana aynı zamanda da fit bir racing görünümü, bu cekette başarılı bir şekilde yerine oturmuş.Çıkarılabilir termal astar, soğuk kış aylarında başka bir ceket almanıza gerek kalmadan sürüşlerinize devam etmenizi sağlayacaktır. Bir adet iç cep, iki adet dış cep, reflektörlü insertler, ceket ve pantolon bağlama sistemi, boyun-kol bileği-bel ayarlamaları, Duratex kumaş, EN 1621.1 standartlarında sertifikalı çıkarılabilir komposit korumalar ve arka kısımdaki havalandırmalar ile hem korumalı hem de şık bir cekete sahip olabilirsiniz.


Dainese Veloster Tex CeketFiyatı:

772,42 TL


 http://www.motosikletim.com.tr/DAINESE-VELOSTER-TEXCeket,PR-781685.html

İLGİLİ HABERLER
Kappa Hevik Namıb W-ST Ceket.
Rev'it Neptune GTX CeketHer mevsim motosiklet kullanan sürücüler için Rev'it tarafından geliştirilmiş reflektif ve fonksiyonel bir cek....
Icon Compound Mesh Yazlık CeketSıcaklığın tavan yaptığı yaz ayları için ideal bir ceket; mavi ve gri renklerinde Icon Compound Mesh..