Dark Custom Etkisi

Dark Custom Etkisi

Harley-Davidson, Dark Custom™ tarzını yansıtan yeni Low Rider S ve koyu renkli kaplamalarla detaylandırılan yeni CVO™ Pro Street Breakout modelleri ile yollarda.

03 Şubat 2016
Harley-Davidson,  Dark Custom™ tarzının ve yüksek performansın kombinasyonu yeni Low Rider® S ve CVO ürün yelpazesindeki tek cruiser olan CVO™ Pro Street Breakout® ile motosiklet tutkunlarına unutulmayacak bir sürüş deneyimi vadediyor.
 

Dark Custom Etkisi
Harley-Davidson Low Rider S ile cruiser performansı zirvede!
Anında hız ve sıkı yol tutuşu sağlayan, en sade özelliklerine indirgenmiş yeni Low Rider® S modeli ile Harley-Davidson, motosiklet tutkunlarını tam anlamıyla yola bağlıyor. Factory-custom motosikletin sınırlarını zorlayan, yeni nesil performans ve blacked-out tarzını sunan Low Rider® S, tarzı ile maksimum agresif performans sunmak üzere tasarlanmış olan Fat Boy® S ve Softail Slim® S modellerinin arasına katılıyor. Efsane modelin diğer özellikleri ile şöyle sıralanıyor:
 
·      Low Rider® S,Harley-Davidson'ın en yüksek fabrika çıkışı silindir hacmine sahip motoru olan Screamin’ Eagle Twin Cam 110  ile  yüksek performans sunuyor.
·      Güçlü performansı ve yüksek manevra kabiliyetiyle Low Rider S, ayrıca motosiklete ayrı bir hava katan özel hız ekranında motosiklet tutkunlarına yolu izleme keyfi sunuyor.  
·      Geliştirilmiş süspansiyon ve frenler motosikletin performans paketini tamamlıyor.
·      Hiçbir renk siyahın yerini tutmadığı için, Low Rider S yalnızca sac metal üzerine Vivid Black renkte motosiklet tutkunlarıyla buluşuyor.
 Dark Custom Etkisi

Yeni koyu tasarımıyla Harley – Davidson  CVO™ Pro Street Breakout®!
Harley-Davidson® koyu renkli kaplamalarla detaylandırılan,sınırlı sayıda üretilen  ve CVO serisindeki tek cruiser olan yeni 2016 CVO™  Pro Street Breakout® modeli ile  factory-custom tarzının kitabını yeniden yazıyor.  CVO motosikletlerin yeni bir boyutunu temsil eden Pro Street Breakout, yollardan esinlenerek motosiklet tutkunlarının yaşam tarzını yansıtıyor. Harley-Davidson Orijinal Motor Aksesuarları ile birlikte, birinci sınıf bileşenler, özel boya işlemleri ve yüzey kaplamaları kullanılarak custom hale getirilen  CVO Pro Street Breakout, koyu renkli tasarımı ile dikkat çekiyor.
 
·      Drag-race odaklı CVO Pro Street, yüksek performansı, safkan Amerikan yol makinelerinin uzun muscle görünümüyle bir araya getiriyor.
·      “Duman Rengi Saten Krom” ve “Yanık Krom” detayı ile motosiklet tutkunlarının beğenisine sunulan CVO Pro Street Breakout  modern ve çağdaş bir görünüm sunuyor.
CVO Pro Street Breakout’un performansı, en güçlü Harley-Davidson üretimi hava soğutmalı motor olarak bilinen Screamin’ Eagle® Twin Cam 110B™ ile sınırları zorluyor.
 
Dark Custom Etkisi

Bu iki modelin,  Iron 883™ ve Forty-Eight® Sportster modellerini içeren 2016 serisine dahil olacağını unutmamak gerek. Road Glide® Ultra da son zamanlarda Touring serisine dahil olurken, Road King®  de yeniden Avrupa’da yollara çıktı. Tamamen yenilenmiş Heritage Softail® Classic ve  Fat Boy® S ve Softail Slim® S‘i de içeren ve yeni S Series serisi de aynı şekilde motosiklet tutkunlarının beğenisine sunuldu.
İLGİLİ HABERLER
Üsküdar'dan Bursa'ya Harley-Davidson Meme Kanseri Farkındalık Yolculuğ...Üsküdar Belediyesi, Ekim ayı boyunca devam eden Meme Kanseri Farkındalık etkinlikleri kapsamında Onkoday ve Ha....
Harley, Caddede Elektrikli Dünyaya Hazır mı? Harley-Davidson’ın ses getiren ilk elektrikli motosiklet projesi LiveWire 2014 senesinde ortaya çıkmıştı ve o ....
Yeni Harley-Davidson XG750R Flat Tracker! 750cc su soğutmalı Revolution X V-Twin motor baz alınarak tasarlanan yeni Harley Davidson XG750R, sadece yarış....
Harley-Davidson’dan Overdose EtkisiHarley-Davidson’ın 2016 Touring modellerini önünüze serseler ve deseler ki Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’....
Harley Davidson Gelir Düşüşü Yaşıyor!Harley-Davidson, açıkladığı 2015 rakamlarına göre motosiklet satışlarından elde ettiği gelirlerde düşüş yaşamı....
Harley Davidson'dan 2016 İçin İki Yeni Model!Harley-Davidson, 2016 için CVO Pro Street Breakout ve Low Rider S adlı iki yeni model duyurdu..