Ducati’nin Çin Ofisi 2016 Yılında Audi’nin Pazarlama Halkasında Olacak

Ducati’nin Çin Ofisi 2016 Yılında Audi’nin Pazarlama Halkasında Olacak

Ducati partneri Audi ile beraber büyük potansiyel taşıyan Çin pazarında 2016 yılında beraber çalışarak bayi ve satış rakamını yükseltmeye çalışacak.

05 Eylül 2015 Yazı:Alişan Fidan

Ducati Çin’deki pazarlama ağını kurdu ve Ocak 2016’dan itibaren resmi ithalatçı konumunda olacak. İthalat daha önceden Jet Sky Development LTD adlı bir distribütör aracılığı ile yönetiliyordu fakat Ducati işi kendi ellerine almaya karar verdi.


Plan ise şuan sayısı 10 olan bayi sayısını 2016 yılı içerisinde daha yükseğe çıkartmak. Audi tarafındank urulacak bir satış ağı ile Ducati daha fazla motosiklet satmayı amaçlıyor.


Ducati’nin CEO’su Claudio Domenicali bu konu hakkında şöyle konuştu; “Çin’i Asya kıtasındaki pazarda büyümemizde kilit ülke olarak görüyoruz ve Audi’nin bu pazarda olan tecrübesinden faydalanacağımızı duyurmaktan gururluyum. Şahsen Jet Sky Development LTD’ye Ducati markasını Çin’de duyurmak için gösterdikleri çabadan ve premium hizmetlerimize devam ederek sektörde tepe noktayı belirler şekilde çalışmaya devam edeceğimizden dolayı teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.


Ducati’nin Çin Ofisi 2016 Yılında Audi’nin Pazarlama Halkasında OlacakJet Sky Development LTD Genel Müdürü Mr. Evan Mak ise “Çin pazarı geçtiğimiz altı yıl boyunca bir çok badire atlattı fakat Ducati markası için her zaman büyük bir heyecan vardı. Satışların artması ve marka imajının başarılı bir şekilde yansıtılmasından dolayı İtalya’da bulunan merkez ofisten her türlü desteği gördük. 2016’dan itibaren Jet Sky Development LTD Ducati tutkusunu müşterilerine yansıtmaya Audi adı altında devam edecek.” Dedi.


Ducati’nin Çin’de kuracağı yeni pazarlama ağının taze başkanı Marco Elli ise “Çin Ducati için kilit rol oynayan bir pazar konumunda. Audi markası altında yaptığımız yeni yapılaşma markamızın premium hizmetlerini, ürünlerini ve imajını Çin’de daha rahat kontrol etmemize olanak sağlayacak. 2016 yılında Çin’de olan satışlarımızı ve müşterilerimizden alacağımız geri dönüşleri yükseltmeyi düşünüyoruz” dedi. 

İLGİLİ HABERLER
2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe RacerDucati’nin yayınladığı saniyelik videolar, yeni 2017 Ducati Scrambler Desert Sled’in ve Cafe Racer’ın EICMA’da....
2016 – 2017 Ducati XDiavel Modeller, Amerika’da Geri Çağırılıyor!Yaşanan mekanik bir problemden ötürü geri çağırılan 7 Temmuz 2015 ve 22 Haziran 2016 tarihleri arasında üretil....
Intermot 2016 Fuarında Sergilenen Tüm Yeni Modellerin VideolarıTüm yeni modellerin firmalar tarından yayınlanmış videolarını sizler için tek bir sayfada derledik. .
Kendi Ducati Motosikletini Kendin Tasarla ! .
2017 Ducati SuperSport Köln'de Tanıtıldı – Intermot 2016 2017 Ducati SuperSport, “Her Gün Daha Fazla Spor” sloganıyla iddialı bir şekilde günlük kullanıma uygun spor m....
Karşımızda 2017 Ducati Monster 821, Multistrada 1200S ve Panigale 1299...İtalyan marka, tutkunları için 2017 Monster 821, Multistrada 1200S ve Panigale 1299 modellerini duyurdu..