Ducati Panigale Pilotları Boğaza İndi

Ducati Panigale Pilotları Boğaza İndi

SBK Ducati Alstare Takımı Ducatİstanbul tarafından düzenlenen etkinlikte hayranları ile buluştu.

12 Eylül 2013 Yazı:Ahmet Köseoğlu

Team SBK Ducati Alstare ekibi 11 Eylül 2013 Çarşamba günü Baltalimanı Oba Restoran'dadüzenlenen İmza Günü'nde hayranları ile buluştu.

 

Ducati Panigale Pilotları Boğaza İndi

 

Ducati'nin deneyimli yarışçısı Carlos Checa ve Superstock şampiyonu Ayrton Badovini Türkiye Ducati Kullanıcıları Kulübü Ducatistanbul'un düzenlediği imza gününde Türk hayranları ile buluştu.

 

 

Oldukça neşeli geçen etkinlikte, hayranları yarışçılara posterlerin yanısıra, kasklarını, montlarını, tişörtlerini ve motosiklet depolarını imzalattı. 

 

Ducati Panigale Pilotları Boğaza İndi

 

İmza gününde Carlos Checa ile yaptığımız röportajda İspanyol yarışçı: "Türkiye'ye bu 4. gelişim. burayı gerçekten seviyorum. İstanbul çok güzel ama çok büyük bir şehir. Heryerini gezmek zaman alıyor. Takımın birkısmıyla Kapadokya'tarafıın da görmek istiyoruz" dedi. 

Ducati Panigale Pilotları Boğaza İndi

 

İntercity İstanbul Park Pisti'ni sorduğumuz yarışçı: "İstanbul Park benim sevdiğim hızlı pistlerden biri. Özellikle yukarıya doğru çıkılan 3. virajı ve 'sol, sol, sol' dönüşlü 8. virajı çok seviyorum. Hedefimiz bu yarıştan iyi bir souçla dönmek ancak SBK kuralları 2 silindirli motosikletler üzerine ciddi dezavantajlar içeriyor. Açıkçası motosiklet değil ancak bu kurallar bizim hızımızı kesiyor" dedi. 

 

Ducati Panigale Pilotları Boğaza İndi

Etkinlikte Ayrton Badovini ve Carlos Checa'ya plaket ve İstanbul'u anlatan kitaplar hediye edildi.

 

Buluşmada konuştuğumuz Alstare Ducati Takımı'nın 2. pilotu Ayrton Badovini ise: "Bu benin Türkiye'deki ilk yarışım olacak. Heyecanlıyım benim için herşey yeni. Carlos okadar alışmış ki kendisi taksiye binip gezip geliyor. Pistle ilgili çok şey bilmiyorum. SAnırım ilk antrenmanlarda birilerini takip etmem gerekecek" dedi.

 

Ducati Panigale Pilotları Boğaza İndi

 

Dünya Superbike Şampiyonası 12 Eylül 2013 tarihinde İstanbul Park'ta düzenlenecek basın toplantısı sonrasında resmen başlamış olacak. Türkiye'de ilk defa düzenlenecek olan bu etkinliği kaçırmayın.

İLGİLİ HABERLER
2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe RacerDucati’nin yayınladığı saniyelik videolar, yeni 2017 Ducati Scrambler Desert Sled’in ve Cafe Racer’ın EICMA’da....
2016 – 2017 Ducati XDiavel Modeller, Amerika’da Geri Çağırılıyor!Yaşanan mekanik bir problemden ötürü geri çağırılan 7 Temmuz 2015 ve 22 Haziran 2016 tarihleri arasında üretil....
Intermot 2016 Fuarında Sergilenen Tüm Yeni Modellerin VideolarıTüm yeni modellerin firmalar tarından yayınlanmış videolarını sizler için tek bir sayfada derledik. .
Kendi Ducati Motosikletini Kendin Tasarla ! .
2017 Ducati SuperSport Köln'de Tanıtıldı – Intermot 2016 2017 Ducati SuperSport, “Her Gün Daha Fazla Spor” sloganıyla iddialı bir şekilde günlük kullanıma uygun spor m....
Karşımızda 2017 Ducati Monster 821, Multistrada 1200S ve Panigale 1299...İtalyan marka, tutkunları için 2017 Monster 821, Multistrada 1200S ve Panigale 1299 modellerini duyurdu..