Ducati Tayland'dan Custom Scrambler!

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler!

Scrambler'ın yeni bir custom modeli hiç beklenmedik bir yerden geldi. Ducati Tayland, Scrambler'da yaptıkları değişikliklerle etkileyici ve bir o kadar da sert görünümlü bir custom ortaya çıkarmış.

11 Nisan 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Ducati Scrambler, pek alışılmamış bir yerde;Taylan'da yeniden ele alınarak bir custom model ortaya çıkarıldı. İtalyan motosiklet üreticisinin Güney Doğu Asya'daki bayii, Dirt Track Concept (Kirli Pist Konsepti) isimli bu custom'ı dizayn etti ki ismine uygun güzel bir çalışma olduğunu görebiliyoruz.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler!

 

Eğer ki hafifletilmiş, bastırılmış bir custom çalışması bekliyorsanız bu motosiklet size göre değil. Scrambler Dirt Track Concept'in fırçalanmış metal panellerinden deri kaplı yan panellere kadar  her şeyi farklılğı haykıran cinsten. Biraz daha yakından baktığınızda da motosikletin sağlam dizaynını vurgulaması için yakıt kapağının CNC makinesi ile işlendiğini görebilirsiniz.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler!

 

Ayrıca arka ve ön çamurlukların olmadığını da fark ettiniz mi? Eğer standart Scrambler'ın ince lastikleri yerine bir çift Pirelli Scorpion Rally lastiğiniz varsa tabii ki çamurlukları da kullanmak zorunda kalmazsınız.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler!

 

Standart Scrambler'ın büyük yuvarlak farının da bir kenara atılıp yerine düz bir ön panel ve panelin ortasındaki deliğe daha küçük bir far yerleştirilmiş. Dirt Track Consep'in ilgili modifikasyonlarında en kayda değer değişiklik bu olsa gerek çünkü standart Scrambler'ın kibirli ve retro görünümü bu konseptte tamamen değiştirilmiş.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler!

 

Genel olarak Ducati Tayland, Scrambler'ın inanılmaz bir custom modelini üretlmiş. Ducati titizlerinin bu değişikliklerden hoşlanacaklarından emin değiliz fakat kişiselleştirme yolunda daha açık zihinli olanların Scrambler'da yapılan bu dramatik değişiklikleri takdir edebileceğini düşünüyoruz.

 

Ducati Tayland'dan Custom Scrambler!

İLGİLİ HABERLER
2017 Ducati Scrambler Desert Sled & Scrambler Cafe RacerDucati’nin yayınladığı saniyelik videolar, yeni 2017 Ducati Scrambler Desert Sled’in ve Cafe Racer’ın EICMA’da....
2016 – 2017 Ducati XDiavel Modeller, Amerika’da Geri Çağırılıyor!Yaşanan mekanik bir problemden ötürü geri çağırılan 7 Temmuz 2015 ve 22 Haziran 2016 tarihleri arasında üretil....
Intermot 2016 Fuarında Sergilenen Tüm Yeni Modellerin VideolarıTüm yeni modellerin firmalar tarından yayınlanmış videolarını sizler için tek bir sayfada derledik. .
Kendi Ducati Motosikletini Kendin Tasarla ! .
2017 Ducati SuperSport Köln'de Tanıtıldı – Intermot 2016 2017 Ducati SuperSport, “Her Gün Daha Fazla Spor” sloganıyla iddialı bir şekilde günlük kullanıma uygun spor m....
Karşımızda 2017 Ducati Monster 821, Multistrada 1200S ve Panigale 1299...İtalyan marka, tutkunları için 2017 Monster 821, Multistrada 1200S ve Panigale 1299 modellerini duyurdu..