En Çok Beğenilen Fotoğraflarınız 200 TL'lik Liqui Moly Hediye Çeki Kazandırıyor!

En Çok Beğenilen Fotoğraflarınız 200 TL'lik Liqui Moly Hediye Çeki Kazandırıyor!

Üyelerimizin, Motoron web sitesindeki sizden gelenler bölümünde paylaştığı fotoğrafların en çok beğenilenleri, motosikletim.com.tr'de Liqui Moly ürünlerinde geçerli 200 TL'lik hediye çeki kazandırıyor! Detaylar için haberimizi inceleyin...

27 Ağustos 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Bildiğiniz üzere Motoron web sitesinin "sizden gelenler" kısmında tüm üyelerimiz sevdiği fotoğrafları paylaşabiliyor ve beğendiği fotoğraflara oy verebiliyor. Anlık takip edilen bu oylamanın sonucunda üyelerimizin paylaştığı bu fotoğraflar arasından en çok beğenilenleri dergimizde yayınlanıyor. Buna ek olarak en çok beğeni alan fotoğrafın sahibi olan üyemiz, motosikletim.com.tr'de yer alan Liqui Moly ürünlerinde kullanabileceği 200 TL'lik bir hediye çeki kazanacak. Siz de 200 TL'lik bu hediye çekine sahip olma şansı kazanmak istiyorsanız beğendiğiniz fotoğraflarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz!


Şimdi, 200 TL'lik hediye çekini kullanabileceğiniz ürünlerden birkaçını inceleyelim.


Liqui Moly Motosiklet Motor Yağı 5W-40 4T %100 Sentetik Street Race 1L


En Çok Beğenilen Fotoğraflarınız 200 TL'lik Liqui Moly Hediye Çeki Kazandırıyor!

%100 sentetik yüksek performanslı motor yağıdır. Tüm çalışma koşulları altında maksimum performans ve motor koruması sağlar. Optimum yağlama,mükemmel motor temizliği,kusursuz sürtünme değeri,minimum aşınma, yumuşak debriyaja alma ve çıkarma ile sürüş keyfini maksimuma çıkarır. Konvertör uyumludur. Yarışlarda test edilmiştir.


Normalden zorlu düzeye kadar çalışma koşullarına maruz kalan hava ve su soğutmalı 4 zamanlı motorlar için geliştirilmiştir. Spor alanında kullanım içindir. Kuru ve ıslak debriyajlar için uygundur. Ürüne ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


http://www.motosikletim.com.tr/Liqui-Moly-Motosiklet-Motor-Yagi-5W-40-4T-100-Sentetik-Street-Race-1-L,PR-104677.htmlLiqui Moly Motosiklet Amortisör Yağı 15W Heavy %100 Sentetik 500 ML


En Çok Beğenilen Fotoğraflarınız 200 TL'lik Liqui Moly Hediye Çeki Kazandırıyor!
Tam sentetik çatal ve amortisör yağı. Aşınma kayıplarını önler ve uzun süre kullanımda bile güvenli sürüş sağlar. Köpük oluşmasını ve contaların sertleşmesini önler. Korozyon ve aşınma koruması ile uzun ömür sağlar. 

Motosiklet, mopet ve diğer iki tekerlekli araçların çatallarında, amortisörlerinde kullanılabilir. Ürüne ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.motosikletim.com.tr/Liqui-Moly-Motosiklet-Amortisor-Yagi-15W-Heavy-100-Sentetik-500-ML,PR-104895.html


Liqui Moly Motosiklet Şanzıman Yağı 75W-140 GL5VS %100 Sentetik 500 ML


En Çok Beğenilen Fotoğraflarınız 200 TL'lik Liqui Moly Hediye Çeki Kazandırıyor!


Kaliteli sentetik baz yağlardan ve katkılardan üretilmiş, yüksek performanslı şanzıman yağıdır. Zor koşullarda bile kolay vites değiştirmeyi sağlar. APIGL5 sınıfına uygundur. Eşsiz aşınma koruması özelliklerine ve optimum bir viskozite-sıcaklık ilişkisine sahiptir.


Yüksek performanslı motosiklet şanzımanları içindir. Üretici talimatlarını dikkate alın! Ürüne ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


http://www.motosikletim.com.tr/Liqui-Moly-Motosiklet-Sanziman-Yagi-75W-140-GL5VS-100-Sentetik-500-ML,PR-104884.html

Liqui Moly Motosiklet Filtre Yağı 500 ML


En Çok Beğenilen Fotoğraflarınız 200 TL'lik Liqui Moly Hediye Çeki Kazandırıyor!

Köpük hava filtreleri için kullanılan özel yağdır. Sıvının eşsiz tutunma özelliği ile tozu ve kumu filtrede tutar ve yüksek motor aşınmasını önler. Motorun ömrünü uzatır. Su tutmaz, reçine ve köpük yapmaz. Filtreye uygularken oluşan mavi renk eşit biçimde uygulanmasını sağlar.


İçerisinde köpük hava filtresi takılı olan havaya da su soğutmalı motorlu tüm 2 ve 4 zamanlı motosikletlerde ki kullanım için uygundur. Ürüne ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


http://www.motosikletim.com.tr/Liqui-Moly-Motosiklet-Filtre-Yagi-500-ML,PR-104886.html

İLGİLİ HABERLER
LIQUI MOLY, MotoGP Angajmanını Erken Uzattı!Motor yağları ve katkı maddeleri alanında uzman Alman LIQUI MOLY şirketi, 2020'ye kadar yarış serisinde kalaca....
LIQUI MOLY’den Renkli Bir Girişim: Fosforlu Yeşil Motor Yağı!Motosikletler için motor yağları, katkı maddeleri, oto bakım ürünleri ve servis ürünleri gibi üstün kalitede g....
Liqui Moly Motorbike Shooter, Motosikletler İçin Yeni Benzin Katkıları.
Liqui Moly Büyümeye Devam EdiyorMotor yağı konusunda uzman olan Liqui Moly, krizlere rağmen cirosunu artırdı ve 50 yeni eleman aldı..