Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!

Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!

Harley-Davidson'ın 2015 modelleri İzmir'de görücüye çıktı. Etkinlikte, kişisel olarak güzelleştirilen motosikletler de İzmir'in en güzel Harley-Davidson'ı olmak için yarışacak.

28 Kasım 2014 Yazı:Burak Yıldız

Harley-Davidson, şehirli gençleri düşünerek tasarladığı Street 750'nin yanı sıra Project Rushmore kapsamında geliştirdiği yepyeni Street Glide Special, Road Glide Special, Ultra Limited Low, CVO Street Glide ve CVO Road Glide Ultra modellerini, gerçekleştirdiği Open House etkinliğinde tanıttı. Aynı zamanda Türkiye'nin en güzel Harley'i olmak için jüri tarafından 28 Kasım 2014-30 Kasım 2014 tarihleri arasında Harley-Davidson İzmir'de seçilecek olan motosikletler şubat ayında gerçekleşecek Türkiye finalinde yarışacak. İşte Harley Davidson'ın 2015 modelleri:

Road Glide Special:


Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!


Tüm dünyadaki Harley-Davidson hayranlarının heyecanla dönüşünü beklediği 2015 model yeni motosikletlerinden biri olan Road Glide Special, sokakların tozunu attıran custom tarzını, sürücülerin ihtiyaç duyduğu tüm işlevlerle bir araya getiriyor. Meşhur Road Glide Special'ın kaportasına yeni asi dokunuşların eklendiği fark ediliyor. Dual Daymaker Reflector LED farların parlak beyaz ışınları en karanlık geceleri dahi aydınlatıyor. İç kaportada yer alan premium Boom Box 6.5GT bilgi ve eğlence sisteminde dokunmatik ekran, GPS navigasyon bulunuyor.

Street 750:


Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!


Harley-Davidson'ın 14 yılın ardından piyasaya sunduğu ilk yeni model olan Harley-Davidson Street 750 motosiklet genç şehirliler düşünülerek tasarlanmış. Yeni Dark Custom motosikleti şehrin labirentlerinden anında kaçmak için gereken hızlı kalkışları sağlayan yeni Revolution X motora sahip. Harley-Davidson Street 750, bu özelliği sayesinde sürekli durup kalkmayı gerektiren şehir trafiğine ayak uydurmakta zorlanmayacak gibi görünüyor.

Street Glide Special:


Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!


Popüler performans Touring modelinin tam donanımlı bir versiyonu olan yeni Harley-Davidson Street Glide Special'da yüksek çıkışlı Twin Cam 103 motor, Batwing aerodinamik paneller, Dual Halojen far, Enforcer dökme alüminyum tekerlek, fabrika çıkışlı ince çizgiler, boyalı iç kaporta, GPS ve dokunmatik ekran kullanılarak geliştirilmiş bilgi-eğlence sistemi Boom Box 6.5GT ses sistemi bulunuyor.

 

Ultra Limited Low:


Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!


Yepyeni tasarımıyla Project Rushmore serisinin bir parçası olarak tasarlanan Ultra Limited Low, ergonomik gelişmeleri ile sürücülere alçak sele alternatifi sunarken Premium touring motosikletler arasında en yüksek güveni sağlıyor. Ultra Limited Low’da süspansiyon kaldırılmış, gidonlar geriye çekilmiş, sele yüksekliği azaltılmış, genişletilmiş ayaklık eklenmiş, yolcu ayaklıkları yeniden konumlandırılmış. Böylece motosikleti kullanmak tüm sürücüler için artık çok daha kolay hale getirilmiş.

 

CVO Street Glide ve CVO Road Glide Ultra:


Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!


Harley-Davidson, Custom Vehicles Operations serisi motosikletlerde en iyi bileşenleri kullanıyor. Özel teknolojilere, özel yapım detaylarını ekliyor ve en ince detayına kadar sürücünün tarzına uyan gövde ve kaplamaya sahip, sınırlı sayıda motosikletler yaratıyor. Yeni CVO Street Glide, dört adet çift amplifikatörlü ön ve arka hoparlörden yayın yapan 600 wattlık Boom bilgi-eğlence sistemi ve yüksek ses seviyesi ile üstün ses kalitesi sunan bir konser salonunu andırıyor.

 

 

Krom ve custom cilayı birleştiren yeni CVO Road Glide Ultra da birinci sınıf aerodinamik, lüks touring donanımı ve Screamin Eagle Twin-Cooled™ Twin Cam 110 motor performansını bünyesinde taşıyor. 


Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!


 

Etkinlikte yer alan ve İzmir'in en güzel Harley-Davidson'ı olmaya aday motosikletler tasarımları ve çizgileriyle oldukça dikkat çektiler:Harley-Davidson 2015 Modellerini Tanıttı!

İLGİLİ HABERLER
Üsküdar'dan Bursa'ya Harley-Davidson Meme Kanseri Farkındalık Yolculuğ...Üsküdar Belediyesi, Ekim ayı boyunca devam eden Meme Kanseri Farkındalık etkinlikleri kapsamında Onkoday ve Ha....
Harley, Caddede Elektrikli Dünyaya Hazır mı? Harley-Davidson’ın ses getiren ilk elektrikli motosiklet projesi LiveWire 2014 senesinde ortaya çıkmıştı ve o ....
Yeni Harley-Davidson XG750R Flat Tracker! 750cc su soğutmalı Revolution X V-Twin motor baz alınarak tasarlanan yeni Harley Davidson XG750R, sadece yarış....
Harley-Davidson’dan Overdose EtkisiHarley-Davidson’ın 2016 Touring modellerini önünüze serseler ve deseler ki Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’....
Dark Custom EtkisiHarley-Davidson, Dark Custom™ tarzını yansıtan yeni Low Rider S ve koyu renkli kaplamalarla detaylandırılan ye....
Harley Davidson Gelir Düşüşü Yaşıyor!Harley-Davidson, açıkladığı 2015 rakamlarına göre motosiklet satışlarından elde ettiği gelirlerde düşüş yaşamı....