Harley Davidson'dan 2016 İçin İki Yeni Model!

Harley Davidson'dan 2016 İçin İki Yeni Model!

Harley-Davidson, 2016 için CVO Pro Street Breakout ve Low Rider S adlı iki yeni model duyurdu.

29 Ocak 2016 Yazı:Ahmet TEZCAN

Harley-Davidson, minimal bir tarza sahip olan güncellenmiş Low Rider S ve drag yarışı temalı CVO-special Pro Street Breakout modellerini tanıttı.


Harley Davidson'dan 2016 İçin İki Yeni Model!


CVO Pro Street Breakout

Custom Vehicle Operations (CVO), Harley'in kendi bünyesinde bulunan özel bir departman ve açıkça görülüyor ki sınırlı üretim yeni CVO Pro Street Breakout modeli üzerinde bayağı çalışmışlar.


Mevcut Breakout'tan baz alınan CVO, bu modeli, drag yarışı tavrını ve maskulen bir tasarım yansıtan daha huysuz ve detaylı bir motosiklet haline getirmiş.


CVO Pro Street Breakout, 'Starfire Black ve Starfire Black' ve 'White Gold Pearl ve Starfire Black' adlı iki renk seçeneği ve el yapımı şeritler ile geliyor. Harley ayrıca bu motosiklet için yeni bir son katman boya tanıttı. Smoke Satin Chrome adlı bu boya, Harley'in baş stilisti tarafından "gerçekten çağdaş ve özel görünüyor fakat aynı zamanda biraz meymenetsiz" şeklinde tanımlandı.


Pro Street Blackout ayrıca yarış odaklı bir seleye ve CVO bandajına sahip. Bunun yanı sıra, Scorched Chrome cilalı Agressor custom jantlar gibi motosikleti daha öfkeli ve maskulen gösteren detaylar da barındırmakta. Blackout ayrıca Harley'in geniş aksesuar kataloğu ile süslenmiş.


Bu modele güç sağlayan şey ise kalbinde yatan Harley'in en güçlü hava soğutmalı, 3,500 RPM'de 151 nM tork üreten motoru Screamin' Eagle Twin Cam 110B. Motor ayrıca siyah, künt kesimli egzozlar; daha büyük bir hava girişi ve kaydırmalı yardımcı debriyaj ile donatılmış.


Motosikletteki drag yarışı etkisi gidonda, rüzgarlıkta ve renk uyumlu çene spoylerinde görülebiliyor. Kavisli yeni sele de motosikleti çalıştırırken sürücüyü desteklemesi için tasarlanmış.


2016 Mart ayında piyasaya sürülecek olan CVO Pro Street Breakout'un ABD fiyatı CVO 16,999$.


Harley Davidson'dan 2016 İçin İki Yeni Model!


Low Rider S

Fat Boy S ve Softail Slim S'e katılarak Harley Davidson'ın S serisine dahil olan yeni sınırlı üretim Low Rider S, 3,500 RPM'de 155.9 nM tork üreten hava soğutmalı 1801cc'lik Screamin' Eagle Twin Cam 110 motoruna sahip. 


Motosiklet, Harley ağır performans hava girişi ve siyah çifte egzoz ile donatılmış.


Uzun gidon ve yeni sele pozisyonu ise klasik Harley sürüş pozisyonunu oluşturmak için tasarlanmış.


Diğer özellikler ise şöyle: altın renginde beş kollu alüminyum döküm jantlar, seyir kontrol sistemi, gazlı arka süspansiyon, ABS frenler ve yeni alçak sele.

İLGİLİ HABERLER
Üsküdar'dan Bursa'ya Harley-Davidson Meme Kanseri Farkındalık Yolculuğ...Üsküdar Belediyesi, Ekim ayı boyunca devam eden Meme Kanseri Farkındalık etkinlikleri kapsamında Onkoday ve Ha....
Harley, Caddede Elektrikli Dünyaya Hazır mı? Harley-Davidson’ın ses getiren ilk elektrikli motosiklet projesi LiveWire 2014 senesinde ortaya çıkmıştı ve o ....
Yeni Harley-Davidson XG750R Flat Tracker! 750cc su soğutmalı Revolution X V-Twin motor baz alınarak tasarlanan yeni Harley Davidson XG750R, sadece yarış....
Harley-Davidson’dan Overdose EtkisiHarley-Davidson’ın 2016 Touring modellerini önünüze serseler ve deseler ki Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’....
Dark Custom EtkisiHarley-Davidson, Dark Custom™ tarzını yansıtan yeni Low Rider S ve koyu renkli kaplamalarla detaylandırılan ye....
Harley Davidson Gelir Düşüşü Yaşıyor!Harley-Davidson, açıkladığı 2015 rakamlarına göre motosiklet satışlarından elde ettiği gelirlerde düşüş yaşamı....