Hazır Mısınız? Yeni Motosiklet Oyunu Traffic Rider Geliyor!

Hazır Mısınız? Yeni Motosiklet Oyunu Traffic Rider Geliyor!

Mobil oyunlar içinde oldukça tutulan otomobil oyunu “Traffic Racer”ın başarılı Türk yapımcısından şimdi de “Traffic Rider” motosiklet oyunu meraklıları ile buluştu.

02 Mart 2016 Yazı:Özlem Köseoğlu

Ücretsiz olarak indirilebilen bu zevkli oyunda, 20’ye yakın motosiklet modelinden istediğinizi seçip yoğun trafikte, zorlu hava ve yol koşullarında verilen hedefe ulaşmak hedefleniyor. Bu oyunda normal trafikte yapılmaması gereken tehlikeli makas hareketlerinden tutun da karlı yollarda dansa kadar ne ararsanız var. Chopper, Scooter, Supersport, Cross modellerden dilediğiniz motosiklet ile sürüş yapabiliyorsunuz. İlerlemek için belirli bir hedef puanı tutturmanız ve yeni modellerin kilidini açmanız gerekiyor ama dilerseniz ücretsiz reklamları izleyerek de devam edebilme şansınız var.
Hazır Mısınız? Yeni Motosiklet Oyunu Traffic Rider Geliyor!120 MB büyüklüğündeki kolay bir oynanış stiline sahip “Traffic Rider”, 2016 Ocak ayı itibariyle hem IOS hem Android platformunda mevcut. Eğlenceli ve çılgın bir maceraya hazırsanız, “Traffic Rider” oyunu tam size göre. Yalnız dikkat edin, şimdiden uyaralım; ciddi derecede alışkanlık yapabilir.

İLGİLİ HABERLER
Android ve İOS’a Yeni Bir Motosiklet Oyunu: Traffic RiderTraffic Racer'dan sonra merakla beklenen Traffic Rider oyununu artık kullanıcıların yüklemelerine sunulmuş dur....