Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!

Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!

Honda, kendi serüvenini seç türündeki kitap serilerindekine benzer bir hikaye örgüsü ile hazırlanmış bir videoyu YouTube aracılığıyla sundu. Videoyu izleyenler, Africa Twin kullanan iki sürücünün serüvenine katılarak onların yerine seçimler yapıyorlar.

21 Ekim 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Seksenlerin öncesinde doğan nesilden iseniz, kendi serüvenini seç kitap serilerini hatırlarsınız. Bu tür serileri bilmiyorsanız kısaca açıklayalım.


Bu serilerde her kitabın okuyucu için bir serüveni vardır ve aşağı yukarı her düzeni sayfada okuyucuya bir seçim sunulur ve o seçime göre serüvene devam edilir. Yapılan her seçim, seçilen yoldan ilerlemek için okuyucuyu kitabın belli bir sayfasına yönlendirir. Serüvenin sonunda ne olacağı tamamen sizin seçiminize bağlıdır; bunun amacı bir tür hayat dersi vermek olmalı.


Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!


Bunun motosikletlerle alakası da şu: Honda, kendi serüvenini seç kitaplarının modern versiyonunu hazırladı ve bunu YouTube aracılığıyla sunuyor. Neyi teşvik ediyorlar derseniz, tabii ki Honda Africa Twin macera motosikletini.


Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!


YouTube'da bulunan hikaye, bir kitapta okunan serüven ile aynı hissi vermese de Honda'nın hikayesinde yanlış bir yol seçme olasılığınız var. Maceraya atılmak için aşağıdaki videoyu izlemeniz ve video içerisinde kendi kararlarınızı vermeniz yeterli.


İLGİLİ HABERLER
Test: Honda CBR500R Yeni Tasarımı İle Türkiye YollarındaDaha önce test edip hayran kaldığımız Honda CB500F’ in giysili versiyonu olan Honda CBR500R modelini ayrıntılı....
Honda Motosiklet’ten commuter ve scooter modellerinde 2016 Ekim ayına ...Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi ve Türkiye’de en çok satan lider motosiklet markası Honda, scooter ve c....
Intermot 2016 Fuarında Sergilenen Tüm Yeni Modellerin VideolarıTüm yeni modellerin firmalar tarından yayınlanmış videolarını sizler için tek bir sayfada derledik. .
2017 Honda CB 1100 EX & CB1100 RS - Intermot 2016 Honda’nın geleneksel modellerinden retro tarza sahip CB1100, 2017 senesi için iki versiyonu ile tekrar doğdu: ....
K&N Hava Filtresi Honda CR250R veCR500R 1985.
2017 Honda CBR1000RR Fireblade SP - Intermot 2016 Honda CBR1000RR Fireblade SP, ortaya çıkmadan önce videolarında çokça geçen “Total Control” sloganının bir üst....