Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!

Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!

Honda, kendi serüvenini seç türündeki kitap serilerindekine benzer bir hikaye örgüsü ile hazırlanmış bir videoyu YouTube aracılığıyla sundu. Videoyu izleyenler, Africa Twin kullanan iki sürücünün serüvenine katılarak onların yerine seçimler yapıyorlar.

21 Ekim 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Seksenlerin öncesinde doğan nesilden iseniz, kendi serüvenini seç kitap serilerini hatırlarsınız. Bu tür serileri bilmiyorsanız kısaca açıklayalım.


Bu serilerde her kitabın okuyucu için bir serüveni vardır ve aşağı yukarı her düzeni sayfada okuyucuya bir seçim sunulur ve o seçime göre serüvene devam edilir. Yapılan her seçim, seçilen yoldan ilerlemek için okuyucuyu kitabın belli bir sayfasına yönlendirir. Serüvenin sonunda ne olacağı tamamen sizin seçiminize bağlıdır; bunun amacı bir tür hayat dersi vermek olmalı.


Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!


Bunun motosikletlerle alakası da şu: Honda, kendi serüvenini seç kitaplarının modern versiyonunu hazırladı ve bunu YouTube aracılığıyla sunuyor. Neyi teşvik ediyorlar derseniz, tabii ki Honda Africa Twin macera motosikletini.


Honda Africa Twin İle Kendi Serüvenini Seç!


YouTube'da bulunan hikaye, bir kitapta okunan serüven ile aynı hissi vermese de Honda'nın hikayesinde yanlış bir yol seçme olasılığınız var. Maceraya atılmak için aşağıdaki videoyu izlemeniz ve video içerisinde kendi kararlarınızı vermeniz yeterli.


İLGİLİ HABERLER
Honda, CES’te, Motosiklet Robot Teknolojisini Tanıtacak!Honda, 2017 Tüketici Elektronik Fuarı’nda (Consumer Electronics Show-CES) , “Ortak Ulaşım Eko-sistemi” ni Serg....
2017 Honda Rebel ile Asi Özgürlüğe Bir Adım! Custom, havalı ve taze 2017 Honda Rebel, eski ve yeni tarzın karışımı, sempatik ve özgün bir model olarak orta....
Test: Honda’nın Orta Siklet Seyehat Motoru: Crossrunner 800xEski Crossrunner öldü, yaşasın yeni Honda Crossrunner 800x!.
Two Brothers Honda CBR 600RR (2013-2015) Black Series Egzoz.
GIVI TNH1144 Honda CRF1000 Africa Twin (16) Koruma Demiri.
2017 Honda CBR1000RR Fireblade - EICMA 2016Yeni 2017 CBR1000RR Fireblade burada ve bu sefer gerçekten iddialı!.