Honda Africa Twin Sahipleri Eğitimde Buluşuyor!

Honda Africa Twin Sahipleri Eğitimde Buluşuyor!

Africa Twin sahipleri off-road eğitiminde buluşuyor. Honda Türkiye, güzel bir etkinliğe imza atarak 13 Ağustos 2016 tarihinde Africa Twin sahiplerine özel off-road eğitimi verecek.

29 Temmuz 2016 Yazı:Özlem Köseoğlu

Bir motosiklet kullanıcısı için motor sahibi olmak kadar eğitimli bir sürücü olmanın önemini hepimiz iyi biliriz. Eğitime verdiği önemle bilinen ve dünyada olduğu kadar Türkiye’de de motosiklet kullanıcılarını bilinçlendirmek için güvenli sürüş eğitimlerini son hız sürdüren Honda Türkiye, eğitimlerini yeni bir boyuta taşıyarak Africa Twin sahiplerine özel off-road eğitimi vermeye hazırlanıyor. Göktürk - İstanbul’da Africa Twin için özel olarak hazırlanan off-road eğitim merkezinde Murat Yazıcı tarafından verilecek eğitime 12 şanslı Africa Twin sahibi katılacak.


Honda Africa Twin Sahipleri Eğitimde Buluşuyor!


Son derece hareketli ve zevkli geçeceği adından belli olan bu maceracı eğitime Honda Fan Club sitesinde yer alan başvuru formunu dolduran ilk 12 kişi hak kazanacak. Katılımcıların eğitimi için öncelikli şartlar arasında ise Africa Twin’lerinde off-road lastiklerinin takılı olması, kask, mont, eldiven ve benzeri güvenlik aksesuarlarına sahip olmaları bulunuyor.


Honda Africa Twin Sahipleri Eğitimde Buluşuyor!


Off-road lastiği olmayana yüzde 35 indirimli lastik

İstanbul – Göktürk’te gerçekleştirilecek tam günlük eğitim öncesinde off-road lastikleri olmayan Africa Twin kullanıcıları, diledikleri takdirde Anlaş’ın Capra X lastiklerine yüzde 35 indirimle sahip olabilecekler. Anlaş’ın Capra X modelinin tavsiye edilen 90/90 B21 M/C 54T TL M+S ve 150/70 B18 M/C 70T TL M+S ölçülerindeki lastiklerini, indirimli ve sökme takma işçilikleri dahil 500 TL’ye satın almak mümkün. Anlaşma kapsamında katılımcılar, off-road lastiklerini Anlaş’ın Avrupa Yakası Beşiktaş’ta bulunan ACR Gayrimenkul Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. veya Anadolu Yakası Ataşehir’de bulunan Kickstart Motorsports’tan temin edebilecekler.


Honda Africa Twin sahibi olmak zaten ayrı bir güzellik, bir de off-road eğitimi ile bu maceracı modeli kullanmak daha da ayrıcalıklı olacağa benziyor... Katılımcılara şimdiden zevkli ve bol keyif alacakları bir eğitim diliyoruz.

İLGİLİ HABERLER
2017 Honda Rebel ile Asi Özgürlüğe Bir Adım! Custom, havalı ve taze 2017 Honda Rebel, eski ve yeni tarzın karışımı, sempatik ve özgün bir model olarak orta....
Test: Honda’nın Orta Siklet Seyehat Motoru: Crossrunner 800xEski Crossrunner öldü, yaşasın yeni Honda Crossrunner 800x!.
Two Brothers Honda CBR 600RR (2013-2015) Black Series Egzoz.
GIVI TNH1144 Honda CRF1000 Africa Twin (16) Koruma Demiri.
2017 Honda CBR1000RR Fireblade - EICMA 2016Yeni 2017 CBR1000RR Fireblade burada ve bu sefer gerçekten iddialı!.
2017 Honda CRF250 Rally - EICMA 2016 Honda, 2015'de Africa Twin ile başladığı Gerçek Macera deneyimini, 2016'da CRF 250 Rally ile devam ettiriyor. .