Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!

Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!

Honda, Birleşik Krallık'ta kullanılmak üzere emojili plaka planını duyurdu.

01 Nisan 2016 Yazı:Ahmet TEZCAN

Honda, Birleşik Krallık'taki müşterileri için emojili plakalarını tanıtmaya yönelik planlarını, dünyanın ilk emojili plakasını CB500X üzerinde göstererek 1 Nisan 2016 tarihinde duyurdu.


Honda'nın emojili plaka planı, Birleşik Krallık'taki genç motosiklet kullanıcıların talebine cevap verir nitelikte ki bu plakaların 2017 yılı başında piyasaya sürülmesi için Sürücü ve Araç Lisanslama Ajansı ile ilk görüşmeler planlanmış durumda.


Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!


2016 yılında başında Birleşik Krallık'taki tüketiciler ile yapılan bir araştırmada 30 yaş altındaki katılımcılar, geleneksel plakaların yerine emojili plakaların kullanımına olumlu yönde yanıt verdi. Ayrıca katılımcıların %97'si, mesajlaşırken duygularını ifade etme amacıyla emojileri kullandıklarını belirtti.


Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!


Honda, planını duyururken yayınladığı görseldeki plakada Japonya bayrağı Hinomaru, Honda'nın otomobil sektörününe dair bir sembol olarak kırmızı bir otomobil ve ilk otomobil anahtarları mevcut.


Honda Birleşik Krallık'ın Plaka Yetkilisi Shigatsu Baka: "Müşterilerimize, motosikletlerini kişiselleştirmek için eğlenceli, ilginç bir yol sunduğumuz için çok heyecanlıyız çünkü bu, onların kişiliklerini ve yaşam tarzlarını yansıtmalarının bir yolu. Honda olarak yeniliğe inanmaktayız ve bu konseptin, emojileri iletişim için popüler bir araç olarak gören genç tüketiciler tarafından iyi karşılanacağını düşünüyoruz. "

İLGİLİ HABERLER
Test: Honda CBR500R Yeni Tasarımı İle Türkiye YollarındaDaha önce test edip hayran kaldığımız Honda CB500F’ in giysili versiyonu olan Honda CBR500R modelini ayrıntılı....
Honda Motosiklet’ten commuter ve scooter modellerinde 2016 Ekim ayına ...Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi ve Türkiye’de en çok satan lider motosiklet markası Honda, scooter ve c....
Intermot 2016 Fuarında Sergilenen Tüm Yeni Modellerin VideolarıTüm yeni modellerin firmalar tarından yayınlanmış videolarını sizler için tek bir sayfada derledik. .
2017 Honda CB 1100 EX & CB1100 RS - Intermot 2016 Honda’nın geleneksel modellerinden retro tarza sahip CB1100, 2017 senesi için iki versiyonu ile tekrar doğdu: ....
K&N Hava Filtresi Honda CR250R veCR500R 1985.
2017 Honda CBR1000RR Fireblade SP - Intermot 2016 Honda CBR1000RR Fireblade SP, ortaya çıkmadan önce videolarında çokça geçen “Total Control” sloganının bir üst....