Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!

Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!

Honda, Birleşik Krallık'ta kullanılmak üzere emojili plaka planını duyurdu.

01 Nisan 2016 Yazı:Ahmet TEZCAN

Honda, Birleşik Krallık'taki müşterileri için emojili plakalarını tanıtmaya yönelik planlarını, dünyanın ilk emojili plakasını CB500X üzerinde göstererek 1 Nisan 2016 tarihinde duyurdu.


Honda'nın emojili plaka planı, Birleşik Krallık'taki genç motosiklet kullanıcıların talebine cevap verir nitelikte ki bu plakaların 2017 yılı başında piyasaya sürülmesi için Sürücü ve Araç Lisanslama Ajansı ile ilk görüşmeler planlanmış durumda.


Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!


2016 yılında başında Birleşik Krallık'taki tüketiciler ile yapılan bir araştırmada 30 yaş altındaki katılımcılar, geleneksel plakaların yerine emojili plakaların kullanımına olumlu yönde yanıt verdi. Ayrıca katılımcıların %97'si, mesajlaşırken duygularını ifade etme amacıyla emojileri kullandıklarını belirtti.


Honda'dan Birleşik Krallık İçin Emojili Plakalar!


Honda, planını duyururken yayınladığı görseldeki plakada Japonya bayrağı Hinomaru, Honda'nın otomobil sektörününe dair bir sembol olarak kırmızı bir otomobil ve ilk otomobil anahtarları mevcut.


Honda Birleşik Krallık'ın Plaka Yetkilisi Shigatsu Baka: "Müşterilerimize, motosikletlerini kişiselleştirmek için eğlenceli, ilginç bir yol sunduğumuz için çok heyecanlıyız çünkü bu, onların kişiliklerini ve yaşam tarzlarını yansıtmalarının bir yolu. Honda olarak yeniliğe inanmaktayız ve bu konseptin, emojileri iletişim için popüler bir araç olarak gören genç tüketiciler tarafından iyi karşılanacağını düşünüyoruz. "

İLGİLİ HABERLER
Honda, CES’te, Motosiklet Robot Teknolojisini Tanıtacak!Honda, 2017 Tüketici Elektronik Fuarı’nda (Consumer Electronics Show-CES) , “Ortak Ulaşım Eko-sistemi” ni Serg....
2017 Honda Rebel ile Asi Özgürlüğe Bir Adım! Custom, havalı ve taze 2017 Honda Rebel, eski ve yeni tarzın karışımı, sempatik ve özgün bir model olarak orta....
Test: Honda’nın Orta Siklet Seyehat Motoru: Crossrunner 800xEski Crossrunner öldü, yaşasın yeni Honda Crossrunner 800x!.
Two Brothers Honda CBR 600RR (2013-2015) Black Series Egzoz.
GIVI TNH1144 Honda CRF1000 Africa Twin (16) Koruma Demiri.
2017 Honda CBR1000RR Fireblade - EICMA 2016Yeni 2017 CBR1000RR Fireblade burada ve bu sefer gerçekten iddialı!.