Icon Compound Mesh Yazlık Ceket

Icon Compound Mesh Yazlık Ceket

Sıcaklığın tavan yaptığı yaz ayları için ideal bir ceket; mavi ve gri renklerinde Icon Compound Mesh.

05 Ağustos 2014 Yazı:Ahmet TEZCAN

Buluşlar zorunluluklardan doğar. Bu nedenle, sıcak havalar için bir ceket bulma zorunluluğu ise bizi Icon Compound ceketini tanıtmaya itti. Büyük ölçüde 1.2 mm ile 4mm boyutlarında sığır derisinden üretilen melez Icon, sokak tarzını yansıtan bir ceket. Şimdi özelliklerini daha detaylı inceleyelim.

 

Icon Compound Mesh Yazlık Ceket

 

Icon'un bu ceketinde, eklemli sırt koruma plakaları bulunmakta. Serinleyelim derken canımızdan olmayalım diye yerleştirilen bu CE onaylı kaliteli darbe önleyici plakalar, güvenlik açısından cekete bir artı vermemizi sağlıyor. Fighter marka delikli yani hava alabilen kumaştan ve sığır derisinden üretilen ceketin adında bu yüzden 'Mesh' ve 'Compound (bileşik)' mevcut. Yaz için ceket alacağınız zaman Mesh olmasına dikkat etmelisiniz, aksi halde vücut ısınızın motor ısısına yaklaşması kaçınılmaz olur. Ceketin 'compound' yani bileşik özellikte olması ise, hem hava alabilen hem de sağlam bir ceket olmasını sağlıyor.

 

Icon Compound Mesh Yazlık Ceket

 

Icon Compound'un bel kısmında ayarlama kayışları bulunuyor. Konforlu bir sürüş için yeterli özelliklere sahip olan ceketin dirsek kısımları da eklemli yani hareket kolaylığı sağlayan cinsten. Havanın kavurucu ölçüde sıcak olmasına rağmen kendinizi deriden başka bir şeye emanet edemiyorsanız, Icon Compound ceketi aklınızın bir köşesinde bulunsun.

 

Icon Compound Mesh Yazlık Ceket

 

Özellikler:

- Spor ve fit görünüm

- Fighter Mesh ve 1.2-4 mm deri karışım

- Çıkarılabilir ICON CE Field Armor omuz ve dirsek korumaları

- Çıkarılabilir ICON Dual-Density (çift yoğunluklu) sırt pedi

- Konforlu esnek paneller

 


Güncel fiyatlar için tıklayınız...

İLGİLİ HABERLER
Icon Compound Mesh Long EldivenIcon Compound Mesh Long eldivenler, Premium sınıf aşınmaya dayanıklı, keçi derisi avuç içi yapısı, parmaklarda....
Icon Overlord Deri CeketIcon'dan çok satan sağlam ve rahat bir deri ceket; Overlord....
Icon Airmada Bostrom KaskEkipman ve kask üreticisi Amerikalı firma Icon'dan Eric Bostrom temalı ilgi çekici bir kask..
Icon 1000 “IRON LUNG” SportsterABD’deki en çok ilham alınan motor yapımcılarından Tasarım Direktörü Kurt Walter'dan demir ciğer kıvamında bir....