Indian ve Jack Daniel's İşi Chief Vintage

Indian ve Jack Daniel's İşi Chief Vintage

Indian, Jack Daniel's işbirliği ile yarattığı Jack Daniel’s Indian Chief Vintage adlı motosikletin görsellerini yayınladı.

29 Ocak 2016 Yazı:Ahmet TEZCAN

Indian, alkollü içecek üretiminin 150.yılını kutlamak amacıyla Jack Daniels ile yarattığı Chief Vintage'in görüntülerini yayınladı.


Indian ve Jack Daniel's İşi Chief Vintage


Bu özel motosiklet, 2016 Ekim ayında düzenlenecek olan bir yardım amaçlı müzayedede satılacak ve elde edilen gelir ABD ordusuna bağışlanacak.


Indian ve Jack Daniel's İşi Chief Vintage


JD Indian Chief Vintage'in çamurluğu, 150 yılı aşan tarihi boyunca Jack Daniel's'ın damıtma işlemini denetleyen usta damıtıcıların isimleri ile süslenmiş. Son kişiselleştirme işlemi de Brian Klock ve takımı Klock Werks tarafından tasarlandı ve tamamlandı.


Indian ve Jack Daniel's İşi Chief Vintage


Bu motosiklet bir müzayedede satılacak olsa da Indian, Jack Daniel’s Indian Chief Vintage'i çok az bir sayıda üretmeyi ve çok sayıda da Jack Daniel's temalı aksesuarlar üretmeyi planlıyor.


Indian ve Jack Daniel's İşi Chief Vintage


Üretim takvimi, sipariş işlemi ve motosikletin ABD dışında bulunup bulunmayacağı ile ilgili detaylar 4-13 Mart 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Daytona motosiklet haftasında açıklanacak.


JD Indian Chief Vintage, Daytona motosiklet haftasında sergilenmeden önce 23-31 Ocak tarihleri arasında resmi olarak Barrett-Jackson Scottsdale Collector Car Auction'da görücüye çıkacak ve sergilenecek. Daha sonra 2016 Ekim ayında Las Vegas'ta müzayedeye çıkarılacak.


Bu müzayededen elde edilen para, Jack Daniel's ve Armed Services YMCA'nin ortaklığı olan ve genç askeri personellerin tatillerde ailesi ile vakit geçirmelerine yardım eden "Operation Ride Home (Eve Dönüş Operasyonu)"a bağışlanacak.


İLGİLİ HABERLER
Indian, AMA Pro Flat Track Yarışlarına Geri Dönüyor!AMA Pro Flat Track Yarışları’nda işler kızışıyor. Harley-Davidson, Haziran 2016 başlarında, 44 sene sonra ilk ....
Hudson Deri İle Sektörün Nabzı1980 yılında ABD’de sektöre giriş yapmış Hudson firmasının Şirinevler’de bulunan mağazasını ziyaret ettik. Ind....
Indian Springfield Satışa Çıktı!Indian, hava soğutmalı serisine bir model daha ekledi. Yakın zamana kadar varlığı bile meçhul olan Springfield....
Türkiye’ye Bir Efsane Geliyor25-28 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenen Eurasia Moto Bike Expo fuarına Türkiye’ye ilk kez bir efsane bi....
Indian Springfield Geliyor!Indian'ın yeni modeli Springfield'in adına bazı sertifikasyon belgelerinde rastlandı ve bu modele dair söylent....
Yeni Indian Ve Victory'ye İzmir'de BindikDİKKAT ET HARLEY, KIZILDERİLİLER GELİYOR.