İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Anlaş

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Anlaş

Türkiye motosiklet lastiği sektörünün lideri olan Anlaş Anadolu Lastik, geliştirdiği yeni ürünlerle dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

12 Nisan 2016 Yazı:Sanço Panço, Fotoğraflar:Sanço Panço, Özlem Köseoğlu

Sadece Türkiye’de değil dünya pazarında da yaptığı yeniliklerle ses getiren Anlas, alanında ilk olan enduro motorlar için kış lastiği Winter Grip Plus’ı üretti. Winter Grip Plus, sayılı lastik üreticilerin yapabildiği “Sıfır Derece Radyal” teknolojisinin yanı sıra silikalı karışımı ve özel desen yapısı ile kullanıcılara kötü hava koşullarında dahi güvenli sürüş sağlıyor. Dünyanın en zor segmentlerinde lastik üretme amacını benimseyen ve AR-GE’sine yaptığı yatırımlara devam eden Anlas, Capra Ailesine yeni bir üye ekledi. Özel teknolojisi ile on-road’da mükemmel performans sağlayan Capra RD, modern deseni ve “Sıfır Derece Radyal” yapısı ile yüksek hızda dahi mükemmel stabilite sağlıyor.
Eicma 2015’de lansmanı gerçekleşen “Winter Grip Plus” ve “Capra RD”, estetik görüntüsüyle olduğu kadar kalitesiyle de şimdiden İtalya başta olmak üzere Avrupa’daki tüketicilerin gönlünü fethetti.

İLGİLİ HABERLER
İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / YamahaYeni Modeller Acayip Fiyatlar!.
İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / SuzukiSuzuki Doğan grubu önderliğinde bu yıl daha iddialı biçimde piyasada olmak ve geçen seneki 800’lü satış adetle....
İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / PiaggioYeni Modeller Acayip Fiyatlar!.
İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / UralYeni Modeller Acayip Fiyatlar!.
İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / KawasakiYeni Modeller Acayip Fiyatlar!.
İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / HondaYeni Modeller Acayip Fiyatlar!.