KymcoXciting 400i’den, çok özel hediye fırsatları!

KymcoXciting 400i’den, çok özel hediye fırsatları!

Mükemmel performansı, benzersiz tasarımı ve maxiscootersegmentinin lideri Xciting 400i, kullanıcılarına birbirinden özel hediyeler veriyor. Şimdi sizde en yakın Kymco Bayisine gidip,Xciting 400i sahibi olarak hediye fırsatlarından yararlanabilirsiniz!

08 Mayıs 2015

KymcoXciting 400i kullanıcıları, Türkiye’nin güvenilir onlinekask alışveriş sitesi www.kaskcim.com web adresi üzerinden, ünlü kask markalarının 400,00 TL’ye kadar olan modellerinden, dilediği herhangi bir kaskı seçebilir ve Dünya çapında üne kavuşmuş motosiklet arka ve yan çanta üreticisiShad markasının da SH48 model arka çantasınaaynı anda sahip olabilir.

 

KymcoXciting 400i, güçlü ve kusursuz sürüş keyfini yaşatırken hem güvenliğiniz hem de konforunuziçin ihtiyacınız olacak aksesuarlara sahip olma fırsatını sunuyor.

 

 

Detaylı bilgi için TIKLAYIN

 

KymcoXciting 400i’den, çok özel hediye fırsatları!

 

KymcoXciting 400i’den, çok özel hediye fırsatları!

İLGİLİ HABERLER
Şehrin Sokaklarını Ve Doğanın Güzelliklerini Kymco Xciting 400i İle Ke...İster şehiriçi ulaşım ister uzun yol seyahatleri… Hepsi için Kymco Xciting 400i, sizi gitmek istediğiniz yere ....
Kymco Xciting 400i Kymco Xciting 400i, sizi gitmek istediğiniz yere güvenle ve konforla ulaşmanızı sağlar..
Kymco Xciting 400iKalabalıktan uzaklaşmanın hızlı yolu .
Kymco Xciting 400iBu Yaz Haritanız Yanınızda Olsun! Yorucu iş hayatından sıkılıp, hafta sonu bir yerlere mi gitsek diye düşündüğ....