Marquez Kardeşler, Rossi'nin Giyim Markası İle Yollarını Ayırdılar

Marquez Kardeşler, Rossi'nin Giyim Markası İle Yollarını Ayırdılar

Marquez kardeşlerin menajerlik ajansı, kardeşlerin VR46 Racing Apparel markası ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

09 Şubat 2016 Yazı:Ahmet TEZCAN

Marc ve Alex Marquez'in menajerlik ajansı 8 Şubat 2016 Pazartesi günü, Marquez kardeşlerin, Valentino Rossi'nin piyasada oldukça başarılı giyim markası VR46 Racing Apparel ile yollarını ayırdıklarını resmi olarak açıldı.


Bu yol ayrımının 2015 sezonunun sonunda Marquez ve Rossi arasında yaşanan kaza sonrasında gerçekleşeceği tahmin ediliyordu fakat bu durum Marquez cephesinin kıdemli üyeleri tarafından engellendi. Kaza hakkındaki detaylı bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/motogp-valentino-rossi-ceza-aldi-2308Marquez kardeşlerin VR46 Racing Apparel ile yollarını ayırmaları birkaç hafta önce tekrar gündeme geldi ve kardeşlerin, İspanya merkezli GP Racing Apparel ile anlaşacakları söylendi. Bu marka, Jorge Lorenzo ve Nicky Hayden gibi birçok sürücü ile bağlantılı olan bir giyim markası.


Marquez kardeşlerin menajerlik ajansı tarafından yayınlanan bildiri şöyle:


"Marc Marquez ve Alex Marquez'in görüntü haklarından sorumlu olan AC Management şirketi, VR46 Racing Apparel ile önceden yürürlükte olan lisans anlaşmalarının fesh edildiğini duyurur ki bahsi geçen şirket her iki pilotun da ticaretini kötüye kullanmaktan sorumludur."


"Her iki taraf da, anlaşma süresince hizmetleri için müteşekkirdir ve birbirlerine gelecek çalışmalarında başarılar diler."

İLGİLİ HABERLER
MotoGP: Avustralya Phillip Island Yarış Sonuçları 2016 MotoGP sezonunun Avustralya Phillip Island Pisti’ndeki raundu Cal Crutchlow’un galibiyeti ile sonuçlandı..
LIQUI MOLY, MotoGP Angajmanını Erken Uzattı!Motor yağları ve katkı maddeleri alanında uzman Alman LIQUI MOLY şirketi, 2020'ye kadar yarış serisinde kalaca....
2016 MotoGP Dünya Şampiyonu: Marc Marquez!MotoGP Japonya GP’sinde Movistar Yamaha Pilotları Rossi ve Lorenzo’nun düşmesi sonrası Repsol Honda Pilotu Mar....
MotoGP: Aragon Yarış SonuçlarıMarquez, evinde liderliği kimselere kaptırmadı..
KTM RC16 MotoGP ve Moto2 Projesi2017 MotoGP sezonu öncesinde çeşitli testlerle geliştirilen ve testleri devam eden RC16 hakkında genel bilgi v....
MotoGP: Misano Yarış Sonuçları 2016 MotoGP sezonunda kazanan sekizinci farklı yarışçı Misano raundunda Dani Pedrosa oldu. .