Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor!

Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor!

Milestone, 2016 MotoGP oyununu Valentino Rossi: The Game olarak adlandırarak Valentino Rossi'ye ithaf edeceğini ve oyunda oyuncuların, Rossi'nin kariyerini farklı açılardan deneyimleyebileceği özellikler ekleyeceğini duyurdu.

01 Aralık 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

İtalyan geliştirici Milestone ve yayımcı PQube, 2015 yılı için resmi lisanslı MotoGP video oyunu yayınlamayı planladıklarını açıkladılar. Biraz şaşırtıcı olan hamle ise, oyunun Valentino Rossi: The Game şeklinde isimlendirilmesi ve 9 kez dünya şampiyonu Valentino Rossi'ye ithaf edilecek olması. Oyunda 2016 MotoGP sezonuna dair tüm modlar ve özellikler mevcut olacak fakat ekstra olarak oyuncular, Rossi'nin kariyerini deneyimleme şansı bulacak. Üstelik bu sadece motosikletler ile olmayacak, aynı zamanda ralli otomobilleri ve Valentino Rossi Çiftliği de oyunda mevcut olacak.Milestone: "Bu ortaklık ve proje için çok hevesliyiz. Milestone, birkaç yıldır MotoGP geliştirmekte fakat 2016 yılının deneyimi çok eşsiz olacak. Oyuncular, 2016 resmi şampiyonasında mücadele edebilecek ve Valentino Rossi'nin tutkusunu, profesyonelliğini ve deneyimini şampiyona dışında ralli pistinde ve flat pistte ve bunun yanı sıra sadece 46'nın sunabileceği her şeyi deneyimleyebilecek. Ayrıca bunu aynı düzlemde mükemmel bir İtalyan projesi olarak düşünmeyi seviyoruz ki tüm dünyaca takdir edileceğimizden eminiz."


Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor!


Valentino Rossi: "Valentino Rossi The Game'in yapımında Milestone ekibi ile yer alacağımı duyurmaktan mutluyum. MotoGP kariyerimin en önemli bileşenlerini ve Ranch, Ralli gibi benim için çok önemli olan ekstra pist içeriğini oyuna dahil etmeye karar verdik. Oyunu sadece bir oyuncu olarak değil aynı zamanda bir 'test sürücüsü' olarak denemek eğlenceli olacak. Hayranların şimdiye kadarki yaşadıkları en iyi deneyimi yaşayacağından emin olmak için geliştirme ekibi ile çalışacağım.'"


Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor!Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor!Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor!


İLGİLİ HABERLER
MotoGP: Avustralya Phillip Island Yarış Sonuçları 2016 MotoGP sezonunun Avustralya Phillip Island Pisti’ndeki raundu Cal Crutchlow’un galibiyeti ile sonuçlandı..
LIQUI MOLY, MotoGP Angajmanını Erken Uzattı!Motor yağları ve katkı maddeleri alanında uzman Alman LIQUI MOLY şirketi, 2020'ye kadar yarış serisinde kalaca....
2016 MotoGP Dünya Şampiyonu: Marc Marquez!MotoGP Japonya GP’sinde Movistar Yamaha Pilotları Rossi ve Lorenzo’nun düşmesi sonrası Repsol Honda Pilotu Mar....
MotoGP: Aragon Yarış SonuçlarıMarquez, evinde liderliği kimselere kaptırmadı..
KTM RC16 MotoGP ve Moto2 Projesi2017 MotoGP sezonu öncesinde çeşitli testlerle geliştirilen ve testleri devam eden RC16 hakkında genel bilgi v....
MotoGP: Misano Yarış Sonuçları 2016 MotoGP sezonunda kazanan sekizinci farklı yarışçı Misano raundunda Dani Pedrosa oldu. .