Mondial 125 Mh Drift

Mondial 125 Mh Drift

Drift tutkudur

03 Kasım 2015

Mondial tutkunlarının tercihleri arasında yer alan, sınıfının en yüksek performansına sahip 125 MH Drift, şık görünümü ve aerodinamik yapısı ile meraklılarını etkisi altına alacağa benziyor. Seri kalkışı, yol tutuşu, üstün frenleme becerisi ve spor tarzıyla rakiplerinden bir adım önce olan Mondial 125 MH Drift, güçlü motor yapısı, üstten eksantrikli ve balansör sistemiyle de dikkat çekiyor. Böylece sürüş esnasında oluşan titreşim en aza indirilerek konfor sağlanıyor. Mondial 125 MH Drift’te kullanılan ön amortisörler teleskopik, arka amortisörler ise helezonik gazlı sisteme sahip. Bu sistem sayesinde de yoldan gelebilecek darbeler absorbe edilerek, lastikler ile yol arasındaki bağlantının sürekliliği ve sürüş rahatlığı sağlanıyor.


Hidrolik fren sistemi ile desteklenen yapı, kullanıcılarına duruş esnasında üst düzeyde güvenlik sunuyor. Gece sürüşlerinde aydınlatma yetisi yüksek ve fark edilirliği maksimum seviyede olan farlar ve plaka aydınlatması da dahil olmak üzere led aydınlatma sistemi kullanılıyor. Uzun seyahatlere çıkıp sürüş keyfini kesintisiz yaşatmak için Mondial 125 MH Drift tasarımında 16,5 litre kapasiteli benzin deposuna bulunuyor. Söz konusu depo, sürücünün ayakları ile depoyu kavramasına uygun olarak yerleştirilerek, bu sayede sürücünün motosikleti bir parçası olarak hissetmesi amaçlanıyor. Uzun mesafe yolculukları için arka çanta montajına uygun, sertleştirilmiş plastik malzemeden üretilen arka port bagaj yapısı, hem zarif hem de spor tarzı bir araya getiriyor. Bütün bu özelliklerden sonra geriye, Mondial 125 MH Drift ile yolculuğun keyfini çıkarmak kalıyor.

İLGİLİ HABERLER
Altın Örümcek Web Ödülleri’nde MONDIAL FinaldeTürkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası MONDIAL’in web sitesi, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen,Türkiye....
Mondial 150 Z-oneÖzgürlüğün peşinde!.