Mondial'le Kafan Rahat!

Mondial'le Kafan Rahat!

Motosiklet Sektörünün Lideri Mondial, Aralık ayı boyunca motosikletini tescil ettiren her kullanıcısına kask hediye ediyor.

08 Aralık 2015

Mondial’le Önce Güvenliğini Sağla, Sonra Harekete Geç


 Kask kullanımını yaygınlaştırmayı ve sürücülerine kask kullanım alışkanlığını kazandırmayı amaçlayan Mondial, Aralık ayı boyunca model yılı fark etmeksizin, tescili henüz yapılmamış ya da yeni alacağıMondial marka motosikletin tescil işlemlerini tamamlayan herkese “Shiro” ve “Origine” kask çeşitlerinden birini hediye ediyor. Mondial, 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olan “Hediye Kask Projesi” ile hem motosiklet kullanıcılarının trafik kurallarına uymalarını hem de motosiklet kazalarındaki can kayıplarını en aza indirgemeyi hedefliyor.  Sizde tescil ettirdiğiniz motosikletinizin tescil belgesi ile “Mondial Bayilerine” uğrayıp, bu fırsattan yararlanmak için acele ediniz.


“Yolculuklarınızda plakanız arkanızda, kaskınız kafanızda olsun”


“Yolunuz Açık Olsun.”  Hediye Kask Projesi Koşulları:

1. Görsellerdeki kasklar temsilidir.

2. Hediye kask projemiz stoklarla sınırlıdır.

3. Hediye Kask Projesi 01.12.2015-31.12.2015 tarihleri arasında geçerli olup, sadece “ARALIK” ayı içerisinde tescil ettirdiğiniz her MONDIAL marka motosiklet modeliniz için projeden yararlanabilirsiniz.

4. Mondial motosiklet Hediye Kask Projesinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

5. Hediye kasklarınız sadece “18.12.2015” ve “31.12.2015” tarihlerinde gönderimi yapılacaktır.

6. Kullanıcıların, tescil ettirilen motosikletin ruhsal fotokopisi ile Mondial Bayilerine giderek, kask beden numarasını vermeleri gerekmektedir.

7. Origine kask modellerinden: “OrigineEccoNeroLucido, OrigineProntoEccoBiancoLucidoGloss White, OriginePrimoAstroNeroLucido-Arancio,  OriginePrimoSedici, OriginePrimoArgentoLucido, OriginePrimo Londra, OriginePrimoAcrobazia, OriginePrimoAstro Verde Opaco-Bianco, OriginePrimoClassicoNero, OriginePrimoArgentoLucido, OrigineGoliaArgentoLucido” modellerinden birini seçme hakkına sahiptir.

8. Shiro kask modellerinden: “ShiroHelmet SH-20 Comics, ShiroHelmet SH-881 Suzuka, ShiroHelmet SH-821 Action, ShiroHelmet SH-881 Princess, Shiro Demi Jet Helmet SH-90 Free, Shiro Demi Jet Helmet SH-90 BiColour, ShiroFullfaceHelmet SH-821 Pro, ShiroFullFaceHelmet SH-821 Lunatic” birini seçme hakkına sahiptir. 

İLGİLİ HABERLER
Mondial 180 Z-One S; Yollarda İz Bırak Mondial 180 Z-One S, dikkat çekici renkleri ve spor tasarımıyla her zaman ilgi odağı olmaya hazır ol. Gücü, ko....
Mondial 150 Z-One; “Özgürlüğü Hisset” İster şehir içi ister şehir dışı tüm yolculuklarınız için gideceğiniz yeri belirlemeniz yeterli. Şık ve keskin....
Mondial RX3i Evo İle Kalıplarını Kırmaya Hazır Mısın? Ergonomik yapısı ve spor dizaynıyla sürücüsüyle mükemmel uyum içinde olan yeni RX3i Evo, yollarda etkileyici p....
Yolların Yeni Korsanı “Buccaneer 250i”Mondial'deUğur Motorlu Araçlar A.Ş bünyesindeki Mondial, motosiklet sektöründe yaptığı yenilikler ile adından söz ettir....
Buccaneer 250iV-Twin Enjeksiyon.
Mondial 150 Z-OneÖzgürlüğün peşinde.