Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri

Moto Guzzi'nin V7 II cafe racer'ı, dört farklı İtalyan custom üreticisi tarafından ele alındı ve ortaya etkileyici modeller çıktı.

23 Mart 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Moto Guzzi, motosikletlerini kişiselleştirmek isteyenlere her zaman olumlu bakan bir firma olmuştur. İtalyan üretici buna destek amacıyla, dört farklı custom üreticisine kendi V7 II cafe racer'larını üretmesi için yapacağı yardımı ilan etmişti ve aylar süren zahmetli çalışmaların ardından dört farklı kit, tüm Moto Guzzi bayiliklerinde satışa çıkarıldı.

 

Bu dört kit; Dapper, Legend, Scrambler ve Dark Knight olarak isimlendirildi ve bunların tümü İtalya'da bulunan en iyi custom üreticilerinden bazılarının elinden çıktı.

 

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri

 

Dark Knight'ı ele alalım. Bu custom model, Officine Rossopuro ve Filippo Barbacane tarafından geliştirildi ki bunların dünyadaki en iyi Moto Guzzi custom üreticileri oldukları düşünülüyor.

 

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri

 

Ve tabii ki Radical Guzzi, nasıl bir tarz ortaya çıkaracağını adından belli eden bir custom üreticisi. Radical Guzzi, V7 II'nin Dapper (şık) isimli kitini üretti ve adının ne kadar uygun olduğu da aşikâr. Zarif ve tarz sahibi bu motosiklet, gittiği her yerde dikkati üzerine çekecektir.

 

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri

 

Bu iki modeli bir kenara bırakıp Millepercento tarafından geliştirilen Legend hakkında bilgi verelim. Diğer iki model kadar gösterişli olmasa da, V7 II Legend, Moto Guzzi'nin tüm kalitesini bir bütün haline getiren, retro bir model.

 

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri

 

Son model Scrambler'ı da es geçmek olmaz tabii ki çünkü bu model; kırmızı, beyaz ve bitişi de siyahla yapılmış renkleriyle Scrambler'ın denenmiş ve gerçekleştirilmiş tüm elementlerini yansıtıyor.

 

Her model, diğerlerinden farklı bir özellik taşıyor ve kişiselleştirme dostu Moto Guzzi'nin ruhunu barındırıyor. Dört custom üreticisini de ortaya çıkardıkları modeller için ve ayrıca Moto Guzzi'ye de onlara bu imkanı tanıdığı için tebrik etmeli.

İLGİLİ HABERLER
2017 Moto Guzzi Audace Carbon - Intermot 2016 Moto Guzzi’nin en isyankar ve en güçlü karakteri 2017 Moto Guzzi Audace Carbon, en iyi teknolojileri saf sürüş....
Moto Guzzi'den Bir Bagger Geliyor!2014 EICMA'da görücüye çıkan MGX21 baz alınarak geliştirilen yeni bagger kameralara yakalandı..
Ferco Motor 15. Yılını Kutluyor!Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor 15. senesini kutluyor. Son 5 yılda satış adetlerini %60’lık ....
Moto Guzzi V7 Racer Verde Legnano Special EditionMoto Guzzi V7 Racer café racer modeli için geçmişte izler taşıyan yeni bir özel seri motosikleti tanıttı. .
EICMA'da Moto Guzzi Fırtınası!İtalyan motosiklet firması Moto Guzzi; El Dorado, Audace, Touring SE adı altında 3 farklı modelini gözler önün....
2015 Moto Guzzi V7 IIMoto Guzzi, 2014 yılında Almanya/Köln'de düzenlenen uluslararası Intermot fuarında V7 modelinin güncellenmiş I....