MotoGP'de Son Gelişmeler

MotoGP'de Son Gelişmeler

Pedrosa ve Iannone hakkında güncel haberler var. Detaylar için devam edin...

13 Mayıs 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Pedrosa, Le Mans'ta Piste Geri Dönüyor!

 

17 Mayıs 2015 tarihinde France Le Mans'ta yapılacak olan 2015 MotoGP'nin 5.ayağında Repsol Honda pilotu Dani Pedrosa'yı ön kol ameliyatından sonra iyileşmiş bir şekilde pistte göreceğiz. 

 

MotoGP'de Son Gelişmeler

 

Nisan ayında yapılan ameliyattan bu yana tamamen iyileşmiş olduğundan emin olmak isteyen Pedrosa: "Operasyondan sonra geçtiğimiz birkaç haftada birçok terapi gördüm ve adım adım ilerliyorum. Daha güçlü hissetmeye başlıyorum ve tekrar motosiklet üzerine dönmek için sabırsızlanıyorum. Sonuçta, tüm bu rehabilitasyon işlerinden sonra duyguyu kontrol etmenin en iyi yolu bu."

 

"Tekrar takımıma dönmek, onlardan geri kalmamak ve bunca zamandan sonra tüm hayranları Le Mans'ta görmek iyi olacak. Bu yüzden umalım da hava 2014'teki gibi bize karşı nazik olsun."

 

Andrea Iannone'un Omzu Çıktı

 

Sezona sağlam bir başlangıç yapan Iannone, Aprilia ile paylaştığı İtalya pistinde hızlı turlar atarken kaza geçirdi. Yüksek hızda geçirdiği kaza omzunun çıkmasına ve iki günlük test sürecini Mugello'da hastanede geçirmesine sebep oldu.

 

MotoGP'de Son Gelişmeler

 

Iannone: "Kesinlikle enteresan bir testti çünkü yarıştan önceki test her zaman yararlıdır ve GP'ler süresince yapmanın zor olduğunu düşündüğümüz çözümleri değerlendirebildik. Sonuçta yararlı bir iki günlük testti ve ne yazık ki bugün oturumun sonunda Arabbiata 2 virajında kaza yapıp sol omzumun bayağı sert bir şekilde çıkmasına rağmen yaptığım şeyden ötürü mutluyum. Her şekilde çalışma şeklimizden mutluyum özellikle motosiklet hala yeni ve en iyi ayarı bulmak için farklı çözümler denememiz gerekiyor."

 

Ducati, Iannone'un Le Mans'taki Fransa Grand Prix'inde yarışacak kadar iyi olduğunu ve tedavisinin hafta boyunca devam edeceğini doğruladı.

 

İLGİLİ HABERLER
2017 Geçici MotoGP Takvimi Güncellendi!18 ayaktan oluşan 2017 senesinin MotoGP Dünya Şampiyonası geçici yarış takvimi güncellendi. .
Rakamlarla 2016 MotoGP Sezonuna Bir Bakış!Heyecan, sürpriz, hırs, hedef, baskı, başarı, kıyasıya mücadele, mutluluk, gurur, huzur, tüm bu duyguların bir....
2016 MotoGP’nin Son Yarışında Lorenzo, Yamaha ile Kazandı!Movistar Yamaha Takımı’nın pilotu Jorge Lorenzo, Yamaha ile çıktığı son yarışında ve yine 2016 MotoGP’nin son ....
2017 Geçici MotoGP Takvimi!2017 senesinin MotoGP Dünya Şampiyonası geçici yarış takvimi 18 ayaktan oluşuyor, heyecana hazır mıyız?.
Rossi'nin Misano'da tanıttığı AGV Pista GP R Kaskı:“Blues Brothers” Valentino Rossi, San Marino Grand Prix’indeki geleneğe göre sıralama turlarında yeni özel grafikli AGV Pista G....
2016 Shell Asya Yetenek Kupası Sonuçları! 2016 Shell Asya Yetenek Kupası’nın Sepang, Malezya Pisti’ndeki son yarışına Öncü Kardeşler, aldıkları kupalarl....