Motoron Olarak TransAnatolia Rallisindeyiz

Motoron Olarak TransAnatolia Rallisindeyiz

Motoron ekibi olarak TransAnatolia Rallisine geldik.

22 Ağustos 2015 Yazı:Alişan Fidan

Motoron Türkiye'nin en önemli motorsporları organizasyonlarından biri olan TransAnatolia'ya katıldık. Seremoni startı ile başlayan gün 180 KM'lik Tuz gölü özel parkuru ile devam edecek. 


Motoron Olarak TransAnatolia Rallisindeyiz


Laia Sanz, Helder Rodrigues, Olivier Pain, Paolo Ceci, Alessandro Botturi  ve Gerrard Farres gibi ünlü yarışçıların katıldığı organizasyon 29 Ağustosa kadar devam edecek.


Motoron Olarak TransAnatolia Rallisindeyiz


Transanatolia takvimi:

22 Ağustos 2015 – Ankara İdari kontrol, Teknik kontrol , Seramonik Start

23 Ağustos 2015 – Ankara  – Nevşehir  Kapadokya – KAMP

24 Ağustos 2015 – Nevşehir start – Erzincan/Kemaliye finish – OTEL

25 Ağustos 2015 – Erzincan/Kemaliye start – Erzurum finish – OTEL

26 Ağustos 2015 – Erzurum start – Sarıkamış finish – OTEL

27 Ağustos 2015 – Sarıkamış start – Sivas/Refahiye finish – KAMP

28 Ağustos 2015 – Sivas/Refahiye start – Yozgat/Tokat Çekerek finish – KAMP

29 Ağustos 2015 – Çekerek start – Ankara finish – OTEL Ödül TöreniİLGİLİ HABERLER
Ünlü Şampiyon Barış Tok’tan Motosikleti Tehlike Olarak Gören Ailelere ...Dört yıl Motocross, beş yıl da Türkiye Pist Şampiyonu olan ünlü pilot Barış Tok, ülkemizde yanlış bilinen bir ....
2017 Husqvarna Motocross Modellerinde Çekiş Kontrol Sistemi OlacakElektronik oyuncaklar tüketici sınıfı arazi motosikletlerine de geldi!.
Robbie Madison Motosiklet İle Sörf Yaptı!Avustralyalı dublör Robbie Madison, tekneyle gezintideyken aklına gelen çılgın bir fikri hayata geçirdi; motos....
AMA Supercross ve LucasOil Motocross Şampiyonu RyanVillopoto 2015 için...Daha önce dünyanın en zorlu motocross şampiyonalarından biri olan AMA LucasOil Motocross Şampiyonası’nda kendi....
Motocross Şampiyonları Belli OlduTürkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği 2014 Türkiye Motocross Şampiyonası’nın VI. ayağı tamamlandı. .
TCX Pro 2.1 Kros ÇizmeBu yazımızda, TCX'in kros motosiklet kullanıcıları için üretilen Pro 2.1 çizmesini inceleyeceğiz..