Nolan X-Lite X-802 Replica Lorenzo Moon White

Nolan X-Lite X-802 Replica Lorenzo Moon White

Bu yazımızda, Nolan Grup'un Jorge Lorenzo lisanslı yeni kaskını yakından inceleyeceğiz.

25 Mart 2014 Yazı:Ahmet TEZCAN

X-802, Nolan Grup'un kompozit fiber yeni yarış kaskı. X-802'nin tüm komponentleri yüksek performans ve kalite için geliştirilmiş. Firma, 2008 yılında; Casey Stoner ve Jorge Lorenzo gibi sürücülere sponsorluk yapmaya başladı. X-802 de Jorge Lorenzo lisanslı bir kask.

 

Nolan X-Lite X-802 Replica Lorenzo Moon White

 

Yeni Cam

X-802'nin camı tamamen yenilenmiş. Geniş görüş olanağı sunan cam, kolayca açılıp kapanabiliyor. Pinlock sistemine sahip olan cam, buharlanmayı da engelliyor. 

 

Çıkarılabilir Unitherm Pedler

X-802'nin unitherm kumaştan üretilen pedleri, yüksek konfor için entegre edilmiş. Elastik mikrofiber yapılı pedler, hava alma özelliğiyle terlemeyi en aza indirgiyor.

 

Ayarlanabilir Stabilite

X-802'ye aerodinamik bir arka spoyler entegre edilmiş. Rüzgar tünellerinde teste edilen kask, sürücüye yüksek hızlarda bile aerodinami ve stabil bir sürüş olanağı sunuyor. İki konfigurasyonu bulunan spoyler, farklı pozisyonlar için ayarlanabilme özelliğine sahip.

 

Nolan X-Lite X-802 Replica Lorenzo Moon White

 

Havalandırma Sistemi

X-802, yarış kaskı sınıfında iddialı bir havalandırma sistemiyle üretilmiş. Ayarlanabilir stabilite özelliğinin yanı sıra, arka spoyler kaskın içerisindeki sıcak havayı kolayca dışarı atıyor. Havalandırma sisteminin özellikleri şöyle:

 

-Buğu giderici, yüksek kapasiteli hava girişleri

-Aerodinamik havalandırmalı ön koruma

-Yan hava çıkışları

-Direkt ön hava girişi

-Üst hava girişi

 

Nolan X-Lite X-802 Replica Lorenzo Moon White 

 


Güncel fiyatlar için tıklayınız.
İLGİLİ HABERLER
Nolan N21 Visor Asso 03 / Açık KaskMinimalist çizgilere sahip Nolan N21 Asso 03 açık kask, vintage görünümü ile bir önceki modeli N20 Traffic mod....
STREET ve SCOOTER Kıyafetleri İçin Ne Kadar Harcamalı?Kentte ulaşım için motor kullanan sürücünün istediği giysi basit olmakla birlikte, aynı zamanda koruyucu oland....
NOLAN N40Classic’in yeni bir versiyonunu yapmışlar, tura ve şehre uygunmuş..