Oscar'lık 10 replik!

Oscar'lık 10 replik!

Her dokunaklı motosiklet filminin en az 10 tane ucuz yapım basit alternatifi vardır. Paranın komikliği satın alamayacağını da akılda bulundurarak hazırladığımız bu listede hem en önde gelen hem de en kıyıda köşede kalan motosiklet filmlerinin gülümsememize neden olan en iyi 10 alıntısı derledik.

04 Mart 2014 Yazı:Teoman Cem Katoğlu


10. Zombie Town

Oscar'lık 10 replik!

Rox: “Sizler sürtüksünüz, öyle davranmaya çalışın!”

 

9. Faster

Oscar'lık 10 replik!

 

Wayne Rainey (Max Biaggi’nin Valentino Rossi ile kapışması üzerine): “Yok, tam da rekabet denemez. Biaggi’nin bir şey kazandığını göremedim hiç.”

 

8. Torque

 

Oscar'lık 10 replik!

Trey: “indochina’da sushi falan yemişsin diye duydum”

Junior: “Sushi Japon yemeği değil miydi?”

Trey: “Sushinin nereden olduğunu biliyorum zenci, senle konuşmuyordum zaten!”

 

7. Roadside Prophets

 

Oscar'lık 10 replik!

Casper: “Siz beyler ne iş yaparsınız?”

Sam: “Süreriz”

Casper: “Çetesiniz demek ha?”

 

6. World’s Fastest Indian

 

Oscar'lık 10 replik!

Burt: “Senin adın ne genç adam?”

Mike: “McFarlane, Mike McFarlane.”

Burt: “Ben bir McFarlane tanırdım ama, Timaru’da süt sağma aletleri satardı. Akrabası falan olmalısın, çünkü o da tam bir pislikti!”

 

5. Wild Hogs

 

Oscar'lık 10 replik!

Doug Madsen: “Off, kıçım fena uyuşmuş!.”

Dudley Frank: “Benim de. Hepsi uzun yol yapmamızı sağlayan Woody’nin suçu, insan kıçı o kadar büyük bir şey ile o kadar süre cebelleşmeye uygun değil!”

 

4. Stone Cold

Oscar'lık 10 replik!

Chains: Bu, bu bana babamın son sözlerini hatırlattı: “Yapma evlat, O silah dolu!”

 

3. Easy Rider 

Oscar'lık 10 replik!

George Hanson: Bu, ilk gün için dostlar, yaşlı D.H. Lawrence’a!. [Jim Beam şişesinden büyük bir yudum alır ve tek kolunu sallamaya başlar] Eveeeeet! Neh, neh, neh. Fuh, fuh, fuh. Kızılderililer.”

 

2. Electra Glide in Blue

Oscar'lık 10 replik!

Çavuş Ryker: “Dik-kat! Günaydın, Sizi faşistler. Sizi domuzlar. Sizi yobazlar, Sizi ılımlılar, Sizi i*neler, Sizi p*ç kuruları!  Dzzt.

 

1. Long Way Round

Oscar'lık 10 replik!

Ewan McGregor: “Dedim ki, ‘Eve, ben yokken alyansıma benim için iyi bak ,’ Sonra o da ağlamaya başladı ve ben de dedim ki; ‘Eve, eve. Alyansımı turda takamam yoksa nasıl yatağa hatun atarım?.’”

 

İLGİLİ HABERLER
Motosiklet Yakıt Tüketimini Azaltmanın Yedi Yolu! Motosikletimizin yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltmanın birkaç ipucuna gelin beraberce bir göz atalım. .
Rossi'nin Misano'da tanıttığı AGV Pista GP R Kaskı:“Blues Brothers” Valentino Rossi, San Marino Grand Prix’indeki geleneğe göre sıralama turlarında yeni özel grafikli AGV Pista G....
Euro Be, Kim Tutar Seni! Motosiklet pazarının ritmini belirleyen Euro bölgesi, motosiklet dünyasının kalbi olarak adlandırılır. Amerik....
Enduro’da Sınıfının İlki: 2017 BMW G 310 GS’e Yakın Bakış!2017 BMW G 310 GS, sınıfının bir ilki olarak Enduro segmentine imzasını atıyor ve böylece G 310 GS sınırsız ma....
Motobakkal: İğneden İpliğe Her Şeyİstanbul Maslak’ta faaliyet gösteren Motobakkal ve kurucusu Melih Hanöz ile bir görüşme yaptık. Her türlü moto....
Motosiklet ile Fas GezisiFas sahip olduğu doğal güzellikleri, farklı kültürü, tarihi şehirleri ile ziyaret edilmeyi fazlasıyla hak ediy....