Oscar'lık 10 replik!

Oscar'lık 10 replik!

Her dokunaklı motosiklet filminin en az 10 tane ucuz yapım basit alternatifi vardır. Paranın komikliği satın alamayacağını da akılda bulundurarak hazırladığımız bu listede hem en önde gelen hem de en kıyıda köşede kalan motosiklet filmlerinin gülümsememize neden olan en iyi 10 alıntısı derledik.

04 Mart 2014 Yazı:Teoman Cem Katoğlu


10. Zombie Town

Oscar'lık 10 replik!

Rox: “Sizler sürtüksünüz, öyle davranmaya çalışın!”

 

9. Faster

Oscar'lık 10 replik!

 

Wayne Rainey (Max Biaggi’nin Valentino Rossi ile kapışması üzerine): “Yok, tam da rekabet denemez. Biaggi’nin bir şey kazandığını göremedim hiç.”

 

8. Torque

 

Oscar'lık 10 replik!

Trey: “indochina’da sushi falan yemişsin diye duydum”

Junior: “Sushi Japon yemeği değil miydi?”

Trey: “Sushinin nereden olduğunu biliyorum zenci, senle konuşmuyordum zaten!”

 

7. Roadside Prophets

 

Oscar'lık 10 replik!

Casper: “Siz beyler ne iş yaparsınız?”

Sam: “Süreriz”

Casper: “Çetesiniz demek ha?”

 

6. World’s Fastest Indian

 

Oscar'lık 10 replik!

Burt: “Senin adın ne genç adam?”

Mike: “McFarlane, Mike McFarlane.”

Burt: “Ben bir McFarlane tanırdım ama, Timaru’da süt sağma aletleri satardı. Akrabası falan olmalısın, çünkü o da tam bir pislikti!”

 

5. Wild Hogs

 

Oscar'lık 10 replik!

Doug Madsen: “Off, kıçım fena uyuşmuş!.”

Dudley Frank: “Benim de. Hepsi uzun yol yapmamızı sağlayan Woody’nin suçu, insan kıçı o kadar büyük bir şey ile o kadar süre cebelleşmeye uygun değil!”

 

4. Stone Cold

Oscar'lık 10 replik!

Chains: Bu, bu bana babamın son sözlerini hatırlattı: “Yapma evlat, O silah dolu!”

 

3. Easy Rider 

Oscar'lık 10 replik!

George Hanson: Bu, ilk gün için dostlar, yaşlı D.H. Lawrence’a!. [Jim Beam şişesinden büyük bir yudum alır ve tek kolunu sallamaya başlar] Eveeeeet! Neh, neh, neh. Fuh, fuh, fuh. Kızılderililer.”

 

2. Electra Glide in Blue

Oscar'lık 10 replik!

Çavuş Ryker: “Dik-kat! Günaydın, Sizi faşistler. Sizi domuzlar. Sizi yobazlar, Sizi ılımlılar, Sizi i*neler, Sizi p*ç kuruları!  Dzzt.

 

1. Long Way Round

Oscar'lık 10 replik!

Ewan McGregor: “Dedim ki, ‘Eve, ben yokken alyansıma benim için iyi bak ,’ Sonra o da ağlamaya başladı ve ben de dedim ki; ‘Eve, eve. Alyansımı turda takamam yoksa nasıl yatağa hatun atarım?.’”

 

İLGİLİ HABERLER
2017 Suzuki GSX-250R, Uluslararası Çin Motosiklet Fuarı’nda!Epeydir bekleniyordu, pek çok haberi yapıldı. Sonunda 2017 Suzuki GSX-250R, 14. Uluslararası Çin Motosiklet Fu....
2016 EICMA Fuarı’nda BMW Motorrad Modelleri!2016 EICMA Fuarı’na sayılı günler kala, BMW Motorrad’tan fuarda çıkabilecek modeller hakkında açıklama geldi. ....
MotoGP: Avustralya Phillip Island Yarış Sonuçları 2016 MotoGP sezonunun Avustralya Phillip Island Pisti’ndeki raundu Cal Crutchlow’un galibiyeti ile sonuçlandı..
Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber!Triumph, Bonneville ailesini 2017 Triumph Bonneville Bobber ile genişletiyor. .
2017 MV Agusta F4 RC!İtalyan markanın en üst sınıf üyelerinden birisi, Yeni Racing Kit’i ve 2016 WSBK üniforması ile 2017 MV Agusta....
BMW Motorrad Brezilya'da Motosiklet Üretimine BaşladıBMW Motorrad ilk defa yatırımın tamamını kendi yaptığı Almanya dışında bir ülkede Brezilya'da motosiklet üretm....