Red Bull Sea to Sky 2013 Tarihi Belli oldu!

Red Bull Sea to Sky 2013 Tarihi Belli oldu!

Antalya Kemer'de düzenlenen Hard Enruro mücadelesi Sea to Sky'ın tarihi belli oldu!

31 Temmuz 2013

Türkiye'nin en sıkı enduro yarışı Red Bull Sea to Sky mücadelesi 2013 yılında 27-29 Eylül tarihlerinde Antalya'nın Kemer ilçesinde. Gerçekleştirilecek.

 

27 Eylül Cuma günü Sahil yarışı düzenlenerek ilk sıralamaların belirlenmesinin ardından, 28 Eylül Cumartesi günü yarışçılar Orman Yarışında birbirlerine üstün gelmeye çalışacaklar. Zorlu enduro mücadelesi: Tahtalı dağının zirvesine tırmanılacak olan 29 Eylül Dağ Yarışı ile sona erecek.

 

Birçok farklı ülkenen dünyanın en ünlü hadr enduro yarışçılarının start aldığı yarış adeta bir enduro şöleni şeklinde gerçekleşiyor. Enduro severlere tavsiye ediyoruz.

 

 

Red Bull Sea to Sky 2013 Tarihi Belli oldu!

Yarışçıların doğa şartlarına meydan okuduğu mücadeleyi Motoron Dergisi her yıl olduğu gibi bu sene de yakından takip edecek. 

 

Red Bull Sea to Sky 2013 Tarihi Belli oldu!

İLGİLİ HABERLER
Red Bull Sea to Sky 2016 Sonuçları Türkiye’nin en büyük ve tek uluslararası motosiklet yarışı Red Bull Sea to Sky’ın birincisi Lars Enöckl oldu. .
Red Bull Sea To SkyAntalya Kemer’de her yıl düzenlenen Sea to Sky “Dünyanın en zevkli extreme enduro yarışı” olarak tanımlanıyor ....
RedBull Sea To Sky İkinci Günü Müthiş KapadıFavori olarak gösterilen Johnny Walker, orman yarışında rakibi Wade Young'a sadece üç saniye fark ile geçildi..
Red Bull Sea To Sky'da Kazanan Jarvis!Nefes kesici enduro yarışının sonucunda Tahtalı Dağı'nın zirvesine en hızlı ulaşan isim İngiliz yarışçı Graham....
Redbull Sea To Sky'da 2. GünAntalya'nın Kemer bölgesinde gerçekleştirilen Redbull Sea To Sky bugün yapılan orman etabıyla tamamlandı..
Redbull Sea To Sky Start Aldı!26-27-28 Eylül tarihlerinde Antalya Kemer'de yapılan Sea To Sky Enduro yarışı bugün plaj parkuruyla start aldı....