Şehrin  Yeni Gözdesi 150 NK

Şehrin Yeni Gözdesi 150 NK

İçindeki sürme hissini uyandıracak ve seni harekete geçirecek özeliklere sahip 150 NK, üstten tek eksantrikli, 4 zamanlı sıvı soğutmalı, 149,4 cc motor hacmi ile maksimum sürüş konforu sunuyor.

10 Ağustos 2016

Yakıt sistemi olarak kullanılan Bosch EFI sistemi ile gaz tepkimeleri ayarlanarak, düşük yakıt tüketimi sağlanıyor. 150 NK’da, ihtiyaç duyabileceğin her şey tek gövdede buluştu. Dayanıklılık ve sağlamlık hedeflenerek oluşturulan kafes şasi ile güçlü bir görünüm elde edilirken, mükemmel bir frenleme sağlamak için ise ön fren sisteminde 4 pistonlu hidrolik kaliper disk kullanılarak frenleme performansı arttırıldı. Konforlu ve sakin sürüş keyfinden taviz vermeden, yolculuğun keyfini çıkartmanı sağlayacak şekilde tasarlanan monoshock arka amortisör yapısı, yoldan gelebilecek darbeleri absorbe ederek, dengeli ve keyifli yolculuk yaşatıyor.150 NK’nın gösterge panelinde ise; önemsediğin tüm bilgileri tek bakışta kolayca okumanı sağlayacak, net, geniş ve anlaşılır bir ekran görüntüsü sağlıyor. 150 NK’da bulunan bir diğer farklılık ise: sürüş modu özelliği. Yolculuklarda gücün tamamen sende olacağı iki farklı sürüş moduna sahip 150 NK ile yolculuğun kurallarını sen belirleyeceksin. İster ekonomi modu ile yolların keyfini çıkar, ister sport modu ile heyecanı yaşa, tercih tamamen senin! Yollardaki bu gücün farkına varıp sen de 150 NK farkını yaşamak istiyorsan; hemen bir CF Moto yetkili b ayisine uğra!

İLGİLİ HABERLER
MotoGP: Avustralya Phillip Island Yarış Sonuçları 2016 MotoGP sezonunun Avustralya Phillip Island Pisti’ndeki raundu Cal Crutchlow’un galibiyeti ile sonuçlandı..
Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber!Triumph, Bonneville ailesini 2017 Triumph Bonneville Bobber ile genişletiyor. .
2017 MV Agusta F4 RC!İtalyan markanın en üst sınıf üyelerinden birisi, Yeni Racing Kit’i ve 2016 WSBK üniforması ile 2017 MV Agusta....
BMW Motorrad Brezilya'da Motosiklet Üretimine BaşladıBMW Motorrad ilk defa yatırımın tamamını kendi yaptığı Almanya dışında bir ülkede Brezilya'da motosiklet üretm....
LIQUI MOLY, MotoGP Angajmanını Erken Uzattı!Motor yağları ve katkı maddeleri alanında uzman Alman LIQUI MOLY şirketi, 2020'ye kadar yarış serisinde kalaca....
Motoron, Artık Haber Uygulaması Bundle’da! Yüzbinlerce kullanıcısı olan iOS ve Android uyumlu Bundle uygulaması ile Motoron artık elinizin altında. .