Serres'te Uzun Bir Gün

Serres'te Uzun Bir Gün

Serres Rally 2014'ün 5. gününde, katılımcılar uzun ve çamurlu bir güne tanıklık ettiler. İşte detaylar...

05 Eylül 2014 Yazı:Ahmet TEZCAN

Mükemmel Bir Gün!

Serres Rally 2014 gün geçtikçe daha keyifli bir hal alıyor. Etkinliğin 5.günü en uzun etaba ev sahipliği yaparken katılımcıların yüzlerinden gülümseler eksik olmadı.

 

Serres'te Uzun Bir Gün

 

İki gün önce Serres'te yağan yağmur, yarışçılara 5.gün yapılacak etap için mükemmel bir pist sundu. Tabii ki bu durum katılımcıların çok hoşuna gitti ve yorumları aynen şöyleydi: "bu geçirdiğim en güzel gündü", "fantastik, mükemmel!", "daha önce böyle bir yerde yarışmadım, müthişti!".

 

Serres'te Uzun Bir Gün

 

Bosdakas geçişiyle başlayan etkinliğin 7.etabı, Menikio-Lailias arasında 313 km uzunluğundaydı. Bu etaba bir de dağın sırtında 1900m yükseklikteki benzersiz bir geçit dahil. Gerçekten inanılmazdı! Etabı ilk sırada tamamlayan sürücü kendinden devamlı söz ettirmeyi başaran Robert Van Pelt #34, ikinci sırada da Andrea Consentino #4 bulunuyor. 3 sıraya yerleşen isim ise yarışta Consentino ile sıkı bir çekişme yaşayan Pedro Prata #5 oldu. 4 ve 5.sıralarda ise Fillipo Ciotti #51 ve Sandro Calesini #7 bulunuyor.

 

Serres'te Uzun Bir Gün

 

Yarışı terk edenler kafilesinin başında gelen isimler ise Guillaume Martins #55 ve #Josef Machacek oldu. Onları takiben Barbaros Kök #27, Peter Recicar #84 ve Fabrizio Di Vincenzo #68 yarışı terk ettiler.

 

Etkinliğin 6. gününde, katılımcılar toplamda 297 km uzunluğunda 2 özel etapta yarışacaklar. 8. etap Vetriskos-Sochos-Korfovouni arasındayken, 9. etap ise Krousia ve Yunanistan'ın en güzel göllerinden biri olan Kerkini gölü arasında olacak. Biz etkinliği takip etmeye devam edip olan biten her şeyi size aktaracağız.

İLGİLİ HABERLER
Motosiklet İle Pist Eğitimi Nasıl Yapılır?Arkadaşlarım Neden Benden Daha Hızlı? (Peki Yarın Onları Nasıl Geçerim?) Bu başlık yıllar evvel Bike Dergis....
Serres Rally 2014 Sona Erdi!Bir haftadır katılımcılarına eşsiz anlar yaşatan Serres Rally, 7 Eylül 2014 Pazar günü yapılan etabın ardından....
Serres'te 6.GünYunanistan Serres'te düzenlenen Serres Rally 2014 etkinliği hızla devam ederken, katılımcılar uzun bir günle d....
Serres Rally'de 4.GünMaraton etabının ertesi günü dinlenmek için güzel bir fırsat....
Serres'te 3.GünHızla devam eden Serres Cross Rally'de uzun bir gün....
Serres Cross Rally'de 2.GünSerres'te heyecan devam ediyor! İşte etkinliğin ikinci gününden detaylar....