Shoei GT-Air

Shoei GT-Air

Yollar sizi çağırıyor! Keyifli ve güven dolu bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, baş tacı etmeniz gereken şey; tabii ki bir Shoei GT-Air!

18 Mart 2014 Yazı:Ahmet TEZCAN


 

Shoei GT-Air

 

'AIM+' Fiber yapı

5 katmanlı darbe emici özelliğe sahip fiberden üretilmiş GT-Air, size en üst güvenliği sunuyor. Fiber yapı sayesinde, çok dayanıklı olduğu gibi ayrıca 1400 gram ağırlığında gerçekten hafif bir kask.

 

 

Shoei GT-Air

 

Güneş için 'İç Koruma'

GT-Air, QVS-1 iç güneş korumalığıyla birlikte geliyor. Bu özellik sürücüler için müthiş bir artı, tek hareketle güneşin etkisini büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Boyut açısından büyük olan ve kolayca hareket ettirilebilen korumalık, UV ışınlarını %100 oranında etkisiz hale getiriyor.

 

 

Shoei GT-Air

 

Buharlanmayı engelleyen 'Pinlock'

Tüm GT-Air'ler anti-buhar özelliği ile birlikte geliyor. Pinlock sürüş esnasında, buharlaşmayı engelleyerek görüşün bozulmasını engelliyor.

 

 

Shoei GT-Air

 

Aerodinamik tasarım

GT-Air ile güvende ve rahat hissederken hızınız da hiç kesilmeyecek. GT-Air r, sürücünün başına yük bindirmemek ve hız kesmemek için aerodinamik yapısı sayesinde havayı yönlendiriyor.

 

 

Shoei GT-Air

 

Mükemmel sessizlik

Shoei'nin rüzgar odalarında gerçekleştirilen testler ile üretilen bu teknoloji sayesinde sessiz bir sürüşün tadını çıkaracaksınız. Duymanız gereken sesleri engellerken, rüzgardan kaynaklanan rahatsız edici sesleri artık duymayacaksınız.

 

 

Shoei GT-Air

 

Hava akışı

GT-Air; üst kısmında bulundurduğu üç boşluk sayesinde, havayı rahatça içeri alıyor ve arkada bulunan büyük bir boşluk sayesinde de, havayı içeride sıkıştırmadan dışarıya veriyor. Böylece sürücünün boynuna yük binmiyor ve basınç oluşmuyor.

 

 

Shoei GT-Air

 

Tamamen çıkarılabilir iç dizayn

Shoei, gerektiği zaman çıkarılıp yıkanabilmesi için GT-Air'i tamamen çıkarılabilir olarak tasarladı. Mükemmel bir rahatlık sağlayan 3D pedleri dilediğiniz gibi çıkarıp takabilrsiniz.

 

EQRS

Bu sistem hayati bir önem taşıyor. EQRS sistemi sayesinde, kaza anında kaskın iç kısmı kolayca çıkarılabiliyor. Böylesi bir durumda gerçekten işe yarayan bu özellik sürücünün hayatını kurtarabilir.

 

 

Shoei GT-Air

 

Son birkaç özellikten bahsedecek olursak; çok parçalı EPS pedleri ile darbe emme özelliğine sahip olan GT-Air, çene perdesi sayesinde hava girişini engellerken gürültüyü de azaltıyor.

 

GT-Air Wanderer'dan birkaç fotoğraf: 

Shoei GT-AirShoei GT-Air

Shoei GT-AirShoei GT-Air

 

 

 

Güncel fiyatlar için:


http://www.motosikletim.com.tr/Kasklar,LA_202-2.html#labels=206-3,205-2


İLGİLİ HABERLER
Shoei GT-AIR Exposure TC-1 KaskMükemmel fonksiyonelliği ve akıllıca tasarlanmış özellikleri ile sürüş tecrübenizi bir üst seviyeye çıkaracak ....
Shoei Nxr Marquez Digi Ant Tc-5 / Kask‘Sadelik en büyük erdemdir’ felsefesi ile yola çıktık. Saf sürüş zevki ve güvenliği için olması gerekenler har....
Shoei'den Yeni X-Spirit III!Shoei, yeni kaskı X-Spirit III'ü Aragon/İspanya'da düzenlenen bir basın toplantısında görücüye çıkardı. Kask, ....
Shoei Hornet DS Kapalı KaskShoei'den her alana uyum sağlayabilen bir kapalı kask; Hornet DS....
Yeni Shoei NXR Kenan Replica Satışa Çıkıyor!2008'de satışa çıkarılan Shoei'nin XR-1000 Kenan TC-1 modeli, gerek Türkiye'de gerekse yurt dışında oldukça ba....
Shoei X-Spirit 2 Marquez TC-2Shoei'nin geçen yılın MotoGP şampiyonu Marc Marquez temalı X-Spirit kaskı..