Tecrübeli Türk Yarışçı Dünya Şampiyonası'nda

Tecrübeli Türk Yarışçı Dünya Şampiyonası'nda

Türkiye Pist Şampiyonası'nın başarılı 600 cc yarışçısı Barış Tok Dünya Şampiyonası'nda!

06 Eylül 2013

Türkiye Pist Şampiyonası'nın 600 cc A grubunun en başarılı yarışçısı konumunda bulunan Barış Tok, 2013 15 Eylül'de devler liginde start alacak.

 

Kariyerinde sayısız drag ve pist şampiyonlukları bulunan İzmirli yarışçı Barış Tok Dünya Superbike Şampiyonası'nın Türkiye Intercity İstanbul Park Pisti'nde gerçekleştirilecek 11. Ayak yarışında, Supersport kategorisinde wildcard ile start alacak. Yarışta orta sıraları hedefleyen Barış Tok ile birlikte wildcard şansını kullanan 600 cc A grubu yarışçısı Çağrı Coşkun ve Mert Aytuğ da mücadelede şanslarını deneyecek. Yarışçılarımıza başarılar diliyoruz. 

Tecrübeli Türk Yarışçı Dünya Şampiyonası'nda

Tecrübeli Türk Yarışçı Dünya Şampiyonası'nda

Barış Tok

 

İLGİLİ HABERLER
Ünlü Şampiyon Barış Tok’tan Motosikleti Tehlike Olarak Gören Ailelere ...Dört yıl Motocross, beş yıl da Türkiye Pist Şampiyonu olan ünlü pilot Barış Tok, ülkemizde yanlış bilinen bir ....
Başarılı Yarışçı İzmir'li Barış Tok ve Mototech!Motosiklet yarışlarında sayısız başarılar ve şampiyonluklar kazanmış, bu işe küçük yaşlarda başlamış, pek çok ....
Türkiye Pist Şampiyonası 19-20 Nisan'da İzmir Park’ta koşulacak.Türkiye Pist Şampiyonası'nın ikinci ayağı 19-20 Nisan 2014 tarihlerinde İzmir Park’ta yapılacak. .