Tolga Uprak Polonya'da 9.

Tolga Uprak Polonya'da 9.

2012 Türkiye Şampiyonu Tolga Uprak UEM Alpe Adria Şampiyonası Polonya yarışına katıldı.

29 Temmuz 2013

UEM Alpe Adria Şampiyonası’nın 5. Ayak yarışı Polonya’nın Poznan Pisti’nde (4,083 metre) koşuldu.

 

2012 Türkiye Pist Şampiyonası 1000 cc A grubu ve TMF GP şampiyonu Tolga Uprak EYP Bike ve CMS Jant sponsorluğunda ilk defa Polonya'nın Poznan Pisti'nde yarıştı. Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan ve Polonyalı sporcularla mücadele eden Tolga Uprak 2. ayak yarışında 9. oldu. Superstock 1000 sınıfında ilk kez katıldığı yarışa 11. cepten strat alan Uprak, 12 tur sonunda damalı bayrağı 9. sırada geçti. Şampiyonanın 5. Ayağının ilk yarışı 27 Temmuz Cumartesi günü koşulurken, Ducati motosikletiyle Tolga Uprak 10. sırada kaldı.


Polonya yarışının kendisi için iyi bir antrenman olduğunu belirten Uprak, “Tur zamanımı 1.38’e kadar çektim. İki günde kendimi 9 saniye geliştirdim. Çalışmalarımıza ara vermeden haftaya Belçika’da piste çıkacağız” dedi.
 
Tolga Uprak Polonya'da 9.
 
İLGİLİ HABERLER
Gerçek Bir Yarışçı: Tolga UprakŞampiyonlar şampiyonu, mütevazı ama bir o kadar da hırslı, samimi tavrı ile kendine hayran bırakan defalarca T....
İzmir Park’ta Tolga Uprak Aprilia RSV4 ile yine birinci!Türkiye Pist Şampiyonası'nın 3. Ayak yarışı İzmir Ülkü Yarış Pisti'nde yapıldı..
Tolga Uprak Üçüncü Kez ŞampiyonTolga Uprak, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği 2014 Türkiye Pist Şampiyonası’nda üst üste üçüncü ....
Türkiye Pist Şampiyonası 19-20 Nisan'da İzmir Park’ta koşulacak.Türkiye Pist Şampiyonası'nın ikinci ayağı 19-20 Nisan 2014 tarihlerinde İzmir Park’ta yapılacak. .
Uprak Dünya Süperbike Şampiyonası'nda Yarışacak2012 Türkiye 1000 cc A grubu ve TMF GP Şampiyonu Tolga Uprak Dünya Şampiyonası'nda mücadele edecek..
Türk Yarışçılar Avrupa'da!Türkiye Pist Şampiyonasının başarılı yarışçıları Tolga Uprak ve Sezgin Güney Belçika Francorchamps mücadelesin....