Tolga Uprak UEM Alpe Adria Şampiyonası'nda!

Tolga Uprak UEM Alpe Adria Şampiyonası'nda!

Türkiye Şampiyonu Tolga Uprak, UEM Alpe Adria Şampiyonası'nın bu hafta sonu Polonya'da koşulacak ayağında Türkiye'yi temsil ediyor.

25 Temmuz 2013

Türkiye Pist Şampiyonası 2012 1000 cc A grubu ve TMF GP şampiyonu Tolga Uprak UEM Alpe Adria mücadelesinde yarışacak.Güney ve Orta Avrupa bölgelerinin uluslararası motosiklet yarış serisi olan Alpe Adria Şampiyonası’nın 5. Ayak yarışı 27-28 Temmuz 2013 tarihlerinde Polonya’nın Poznan Pisti’nde koşulacak. Türkiye Pist Şampiyonu Tolga Uprak şampiyonada Superstock 1000 sınıfında start alacak. Şampiyonanın 5. ayağının ilk yarışı 27 Temmuz Cumartesi günü, ikinci yarışı da 28 Temmuz Pazar günü 16 tur üzerinden koşulacak.
Poznan şehrindeki 4,083 metre uzunluğunda 12 metre genişiliğindeki Poznan Pisti’nin 13 virajı bulunuyor. CMS jant ve EYP Bike sponsorluğunda mücadele eden Türk yarışçıya başarılar diliyoruz.

Tolga Uprak UEM Alpe Adria Şampiyonası'nda!

İLGİLİ HABERLER
Gerçek Bir Yarışçı: Tolga UprakŞampiyonlar şampiyonu, mütevazı ama bir o kadar da hırslı, samimi tavrı ile kendine hayran bırakan defalarca T....
İzmir Park’ta Tolga Uprak Aprilia RSV4 ile yine birinci!Türkiye Pist Şampiyonası'nın 3. Ayak yarışı İzmir Ülkü Yarış Pisti'nde yapıldı..
Tolga Uprak Üçüncü Kez ŞampiyonTolga Uprak, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği 2014 Türkiye Pist Şampiyonası’nda üst üste üçüncü ....
Türkiye Pist Şampiyonası 19-20 Nisan'da İzmir Park’ta koşulacak.Türkiye Pist Şampiyonası'nın ikinci ayağı 19-20 Nisan 2014 tarihlerinde İzmir Park’ta yapılacak. .
Uprak Dünya Süperbike Şampiyonası'nda Yarışacak2012 Türkiye 1000 cc A grubu ve TMF GP Şampiyonu Tolga Uprak Dünya Şampiyonası'nda mücadele edecek..
Türk Yarışçılar Avrupa'da!Türkiye Pist Şampiyonasının başarılı yarışçıları Tolga Uprak ve Sezgin Güney Belçika Francorchamps mücadelesin....