Uslanmaz İtalyan MV Agusta, Yine Merakları Üzerine Çekmeyi Başarıyor.

Uslanmaz İtalyan MV Agusta, Yine Merakları Üzerine Çekmeyi Başarıyor.

Tasarım ustası Zagato ile birlikteliğine devam eden İtalyan’ın birkaç hafta içerisinde esrarengiz MV Agusta F4 hakkında bilinmeyenleri ortaya çıkarması bekleniyor.

22 Ağustos 2016 Yazı:Özlem Köseoğlu

Yayınlanan bu video ile sır perdesini aralamaya başlayan MV Agusta, F4 hatları hakkında az da olsa bize bilgi vermeyi başlamış oldu. Spor bir motosikleti bünyesinde buram buram barındıran video, kısaca bize bir göz kırpıyor.


Uslanmaz İtalyan MV Agusta, Yine Merakları Üzerine Çekmeyi Başarıyor.

 

Zagato, MV Agusta F4 modelini baştan başa ciddi anlamda bir göz geçirmiş gibi görünüyor. Bu model, hatta daha çok Cafe Racer’a yakın fütüristik bir model varmış ama spor bir kamufulaja bürünmüş gibi duruyor. MV Agusta meraklıları için ne anlama geliyor pek emin değiliz, fakat tasarım ortaklığı gerçekten ilginç sonuçlar doğuracağa benziyor.

 

“Beauty Beast” yani “Güzel Canavar” da her zaman ilgi çekici ve merak uyandıran bir kısım var. Hep beraber, MV Agusta ve Zagato’nun sürprizi için 4 Eylül 2016 tarihini bekleyip göreceğiz.

Video İçin: 

İLGİLİ HABERLER
MotoGP: Avustralya Phillip Island Yarış Sonuçları 2016 MotoGP sezonunun Avustralya Phillip Island Pisti’ndeki raundu Cal Crutchlow’un galibiyeti ile sonuçlandı..
Custom Ruhu Ateşleyen 2017 Triumph Bonneville Bobber!Triumph, Bonneville ailesini 2017 Triumph Bonneville Bobber ile genişletiyor. .
2017 MV Agusta F4 RC!İtalyan markanın en üst sınıf üyelerinden birisi, Yeni Racing Kit’i ve 2016 WSBK üniforması ile 2017 MV Agusta....
BMW Motorrad Brezilya'da Motosiklet Üretimine BaşladıBMW Motorrad ilk defa yatırımın tamamını kendi yaptığı Almanya dışında bir ülkede Brezilya'da motosiklet üretm....
LIQUI MOLY, MotoGP Angajmanını Erken Uzattı!Motor yağları ve katkı maddeleri alanında uzman Alman LIQUI MOLY şirketi, 2020'ye kadar yarış serisinde kalaca....
Motoron, Artık Haber Uygulaması Bundle’da! Yüzbinlerce kullanıcısı olan iOS ve Android uyumlu Bundle uygulaması ile Motoron artık elinizin altında. .