Yamaha MT-07 Tracer Kameralara Yakalandı!

Yamaha MT-07 Tracer Kameralara Yakalandı!

Naked Yamaha MT-07'nin touring versiyonu MT-07 Tracer, İtalya/Milan'da test aşamasında kameralara yakalandı. Detaylar için devam edin...

30 Haziran 2015 Yazı:Ahmet TEZCAN

Yamaha, İtalya/Milan'da test aşamasında kameralara yakalanan MT-07'nin Tracer versiyonunu piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Naked MT-09'un touring versiyonu olan MT-09 Tracer'da olduğu gibi MT-07 Tracer da yarım grenaj ve ayarlanabilir uzun camıyla MT-07'nin touring versiyonu olacak.


Yamaha MT-07 Tracer Kameralara Yakalandı!

MT-07 Tracer ayrıca heybelere, arka üst bagaj için bir kızağa ve MT-07'den daha yüksek gidona sahip. MT-07'nin ayrık sürücü ve yolcu seleleri, daha konforlu görünen tek parça bir sele ile değiştirilmiş ve yolcu ayaklıkları, bacağa daha çok yer açmak için alçaltılmış görünüyor.


Yamaha MT-07 Tracer Kameralara Yakalandı!MT-07'nin 2016'da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 

Bir Yamaha kaynağı: "Bu roket bilimi değil. Yamaha, MT-07'nin bir platform olduğunu ve türevlerinin geleceğini her zaman söylüyor." dedi. Ayrıca paralel ikiz 689cc motorun, uygulama dizisine uygun olması için seçildiğini söyledi. Bir Yamaha sözcüsü de: "Onu deddetmiyoruz ama onaylamıyoruz da" dedi.


Yamaha MT-07 Tracer Kameralara Yakalandı!


İLGİLİ HABERLER
2016 Yamaha MT-07 Tracer Tekrar Görüntülendi!Yamaha MT-07 Tracer'ın fotoğraflarını geçtiğimiz günlerde paylaşmıştık ki Tracer'ın yeni bir görseli daha orta....