Motosiklet Kültürü Dergisi

ABONELİK KAMPANYALARI

Android ve İOS’a Yeni Bir Motosiklet Oyunu: Traffic Rider

Çeşitli

Erçin  4637 görüntülenme #2639 yorumlar

Android ve İOS’a Yeni Bir Motosiklet Oyunu: Traffic Rider

Traffic Racer'dan sonra merakla beklenen Traffic Rider oyununu artık kullanıcıların yüklemelerine sunulmuş durumda. Hem ücretsiz hem de Türk yapımı!

 

Her motosiklet sevdalısının özellikle oyunlara karşı aşırıilgisi olanların aklından geçmiştir; ‘’Güzel bir motor oyunu olsa da şöyle akantrafikte bir güzel gazlasak’’ terimi. Bu cümle artık yavaş yavaş tarihekarışıyor gibi çünkü Android ve İOS tabanlı telefonlarda Soner Kara tarafından yüklemeyesunulan Traffic Rider, yavaş yavaş kullanıcıların dikkatini çekmeye başladı.Evet, doğru okudunuz oyunu yapan arkadaşımız bir Türk. Kendisi bundan önce 150milyon gibi bir indirme rakamına ulaşan Traffic Racer oyunu ile adını tümdünyaya duyurmuştu. Hala duymayan varsa iki oyunu da hemen yüklemenizi öneririz.



Android ve İOS’a Yeni Bir Motosiklet Oyunu: Traffic Rider



 Oyunun amacı farklımotosikletler kullanarak en uzun yolu yapmaya çalışmak. Oyun severlere yarış,skuter, motokros ve uzun yol gibi motosikler çeşitlerini kullanmasını sağlıyor.Özellikle grafikleri ve oyun içindeki ayrıntılar, oyunu oynarken fark edildikçeyüzde ufak bir gülümseme yaymaya başlıyor. Örneğin kullandığınız motorla tekteker yapıp ön teker yerle temas edince lastiğin sesini duymak, vitesgeçişlerinde sürücünün ellerinin hareket etmesi gibi. Oyunda şimdilik 20 çeşitmotosiklet bulunmakta ama ilerleyen zamanlarda gelecek olan güncellemeler ile muhtemelensayı artacaktır. Şuanda mevcut olan motosiklet çeşitlerinin hepsi de hepimizinsevdiği ve aşina olduğu motosikletler olduğunu söylemekte fayda var. Daha fazlaayrıntıya girmeden oyunu yükleyip denemenizi tavsiye ediyoruz.



Android ve İOS’a Yeni Bir Motosiklet Oyunu: Traffic Rider



Ayrıca aşağıdan Traffic Rider'ın oyun içi videosunu da izleyebilirsiniz:


YORUMLAR