Motosiklet Kültürü Dergisi

ABONELİK KAMPANYALARI

Bir Motorcunun Evlilik Teklifi

Etkinlikler

Pervin Ozulu  8794 görüntülenme #3043 yorumlar

Bir Motorcunun Evlilik Teklifi

5-Yıldız-Riders Grubu el birliği ile harika bir evlilik teklifi hazırladı.


5-Yıldız-Riders grubun üyesi olan Aydın özenle hazırladığı bir evlenme teklifi ile Duygu’ya, adı gibi, duygusal anlar yaşattı.


Bu sürpriz evlilik teklifi tüm grup üyeleri tarafından biliniyordu ve el birliği ile titizlikle ve gizlilik için hazırlandı.


 

Bir Motorcunun Evlilik TeklifiMotorcular her konuda ve her yerde bir aile gibidir, destek ve mutluluğu paylaşırlar. Herkes coşkuyla seferber oldu. 


Dev bir plankart bastırıldı, konfetiler ve havai fişekler alındı. Evlilik teklifin yapılacağı gün “Mangala gidiyoruz” süsü verildi. Duygu piknik ve mangal keyfi için yola çıktıklarını sanıyordu.Bir Motorcunun Evlilik Teklifi

 


İstanbul-Riva’ya gidildi, grubun neredeyse bütün üyeleri katıldı, 13-14 motor eşlik etti. Önce sakin sakin kahvaltı hazırlandı ve herkes sabır içinde o önemli anları bekliyordu.


 

Bir Motorcunun Evlilik TeklifiDuygu’nun görmeyeceği şekilde plankart önce onun arkasında açıldı, konfetiler ve havai fişekler patlatmaya hazır hale getirildi, herkes nefesini tutmuştu adeta.


 

Bir Motorcunun Evlilik TeklifiAydın diz çöktü ve sihirli sözlerin uçuştuğu an plankart ortaya çıktı, konfetiler direkt çiftin üzerine patlatıldı, fişeklerle beraber “EVET” cevabı yankılandı rüzgarın eşliğinde ve herkesi bir Bayram sevinci kaplamıştı.Bir Motorcunun Evlilik Teklifi

 


Bu da yetmiyormuş gibi, aynı gün grup üyelerinden iki tane de doğum günü çocuğu vardı, iki pasta da kesildi aynı gün.

Tatlı muhabbetiniz daim olsun, Allah sıhhat ve mutluluk versin.

Tebrik ederim


Bir Motorcunun Evlilik Teklifi


YORUMLAR