Motosiklet Kültürü Dergisi

ABONELİK KAMPANYALARI

BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!

Yeni Modeller

Ahmet TEZCAN  1793 görüntülenme #2432 yorumlar

BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!

BMW, elektrikli konsepti eRR'ı görücüye çıkardı.

BMW Motorrad, elektrikli superbike konsepti eRR'ı görücüye çıkardı. Bu durumdan anlaşıldığı üzere BMW, elektikli motosiklet dünyasına adım atmak için hazır durumda. Munich Teknik Üniversitesi ile birlikte geliştirilen eRR, Alman üreticinin elektrikli motosiklet opsiyonlarını keşfeder nitelikte bir konsept olmuş.


BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!


BMW Motorrad, eRR konsepti hakkında pek bilgi vermemekte ve gelecek bir tarihte teknik detaylarını duyuracağını belirmekte. Bazı firmaların elektrikli motosiklet dünyasına ne kadar çok dahil olduğu göz önüne alınınca, böyle bir gecikmenin BMW'den gelmesi biraz şaşırtıcı bir şey zira BMW, planlarını derhal eyleme döken bir firma.


BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!


Açıkça görüldüğü üzere BMW eRR, BMW S1000RR şasesine oturtulmuş. Arka lastiğin yanındaki boşluk ise içten yanmalı motor kullanan S 1000 RR'ın egzoz sisteminden yadigar kalmış. eRR'ın karenajı ise karbon fiberden üretilmiş.


BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!


Alman üreticinin eRR hakkındaki detayları, 19-22 Kasım 2015 tarihleri arasında İtalya/Milan'da gerçekleşecek olan EICMA fuarında açıklaması umuluyor.


BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!BMW'den Elektrikli Konsept: eRR!


YORUMLAR