Motosiklet Kültürü Dergisi

ABONELİK KAMPANYALARI

İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!

Kask

Başar Işık  25845 görüntülenme #2832 yorumlar

İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!

Rus firma oldukça güzel ve sıra dışı kasklar tasarlıyor.Hem şekil yapıyorsunuz hem de güzel koruyorlar.

 Bu kaskı hatırlıyor musunuz?

 Evet, internette sıra dışı kask modelleri aradığımızda karşımıza en çok çıkan bu model aslında Nitrinos markasına ait.Eğer Predator’ı seviyorsanız ve direksiyonu üzerinize kıran araba sürücülerine göz dağı vermek istiyorsanız.Hatta ışıklarda durduğunuzda kafanızdakinin ne olduğunu anlamaya çalışanların gece rüyasına girmek istiyorsanız “The Predator Helmet” oldukça iş görür gibi duruyor.Tasarımı harika.


İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!   Firma istenirse kasklar için farklı renk seçeneklerinin yanında modifiyeler de sunuyor: Renkli ve aynalı vizörler, filme bağlı kalınarak tasarlanan yandan çıkan üçlü lazer (ki kendileri aralarında en egzotik olanı).Karbon kaplanmış bir predatör de olabilirsiniz, ya da dişleri gösteren daha vahşi bir tasarım da isteyebilirsiniz.İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!
   Bu ilginizi çekmiyorsa firma bir de “MotoSparta” (HS-15) adında bir de savaşçı kaskı yapmış.


   Bu kask da yine isteğinize göre tasarlanıyor.Renk seçeneklerinin, vizörün yanında ilginç tasarımda grafikleri de mevcut.İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!
İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!
   Burada ise Kadın motosiklet sürücüleri için oldukça güzel başka bir modelde kask üretilmiş.Adı da “Neko-Helmet”.

   “Neko”, Japonca “Kedi” demek.Açıkçası kulakları sebebiyle yüksek hızlarda kullanışlı olur mu bilmiyorum fakat bu kask çok iyi tasarlanmış.İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!
   Kask için yapılabilecekler ise grafik seçenekleri, kedi gözlü vizörler (ki en iyisi bu vizörler olsa gerek) hatta oldukça ilginçtir, kaska kulak olarak eklenmiş parçaların içerisine ışık konulabiliyor.


İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!   Bu kompozit kaskların her biri sipariş üzerine üretiliyor ve bir kaskı sipariş ettiğinizde 2-4 hafta arasında üretilip, 1-3 hafta arasında elinize ulaşıyor...İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!
İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!İlginç Nitrinos Motosiklet Kaskları!YORUMLAR