Motosiklet Kültürü Dergisi

ABONELİK KAMPANYALARI

Motoron Dergisi

Sektörel

Motoron  1092 görüntülenme #3288 yorumlar

Motoron Dergisi

Motosiklet Sektöründeki yenilikleri, gelişmeleri, sektöre katkısı olan firmalarla ve uzmanlarla röportajları kaçırmamak için birbirinden cazip seçenekleri ile dergimize yıllık abone olabilirsiniz ya da aylık olarak almak için ilgili linkleri kullanabilirsiniz.

 Termal İçlik Hediyesi ya da SXP Halat Kilit Hediyesi ile Motoron Dergisi 1 Yıllık Abonelik (119 TL), Keith Code’un Bileği Bükmek II Kitabı ile Motoron Dergisi 1 Yıllık Abonelik gibi (139 TL) seçenekler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Keith Code’un Bileği Bükmek II Kitabı ve ilave olarak Motosiklet Üzerinde Hayat Kurtaran 100 Strateji Kitabı ile Motoron Dergisi Yıllık Abonelik Kitap Kampanyası (160 TL), CSS T-Shirt Hediyeli Motoron Dergisi Yıllık Abonelik (119 TL) gibi alternatifler yer almaktadır.


Ayrıca diyelim abone değilsiniz ve geçmiş aylardan birinde Motoron Dergisi almayı her nasıl olduysa unuttunuz. İlgili linklerden hangi aya ait eksiğiniz varsa online olarak sipariş verebilirsiniz. Motosiklet dünyasının nabzını, bir adım önde güncel olarak tutmaya devam ediyoruz. Siz de bizlerle beraber sektörde olup bitenden haberdar olmak ve takipte kalmak için bizi ve yayınlarımızı takip etmeye devam edebilirsiniz.Abonelik Bilgileri İçin:

http://www.motosikletim.com.tr/Abonelikler,LA_10318-2.html#labels=10318-2Bütün Sayılarına Ulaşmak İçin:

http://www.motosikletim.com.tr/Dergi-ve-Kitaplar,LA_316-2.html#labels=10317-2

YORUMLAR