Motosiklet Kültürü Dergisi

ABONELİK KAMPANYALARI

Sena Mesh Teknolojisi!

Sektörel

Efe Kutlu  332 görüntülenme #4311 yorumlar

Sena Mesh Teknolojisi!

Motomax’in distribütörlüğünü yaptığı SENA markasının patentli MESH teknolojisi ile motosiklet üzerindeki iletişim ihtiyaçlarının tamamında sınırlar ortadan kalkıyor.

Motomax’in distribütörlüğünü yaptığı SENA markasının patentli MESH teknolojisi ile motosiklet üzerindeki iletişim ihtiyaçlarının tamamında sınırlar ortadan kalkıyor. Sena bu teknolojiyi son modeli olan SENA 30K (Motomax Sena 30K) modelinde uygulamaya başladı.

Sena Mesh Teknolojisi!

 
Bu, Dünya’da tek ve Motosiklette iletişimi kökünden değiştirecek bir teknolojidir.
 
Sena Mesh Teknolojisi!

Sena'nın patentli MESH INTERCOMTM teknolojisi ile motosiklet sürüş alışkanlıklarınızı komple değiştiriyor. Sadece cihazın üzerindeki PUBLIC (açık) mod düğmesine basın cihazınız genel iletişime açılacak ve sınırsız sayıdaki 30K kullanıcısı ile interkom iletişimine açılacaktır. Grup içinden bir sürücü kapsama alanı dışına çıktığında kalanlar kesintisiz olarak iletişime devam edecek, cihaz kapsama alanı dışında kalanı aramaya devam edecek ve kapsama alanına girdiğinde tekrar bağlanacaktır. Artık Bluetooth iletişim zincirinin kırılmasından dolayı grubunuzun yarısı ile iletişimi kaybetmekten endişelenmeyeceksiniz. Private mod (Özel) ile de 16 kullanıcıya kadar özel grup oluşturmanın yanında sınırsız sayıda konuk dinleyici katılabilecektir. Beş ya da daha fazla sürücü ile beraber kullanıyorsanız akıllı MESH teknolojisi size ideal şartlar altında 8 km'e kadar sizi grup içinde tutacaktır. Ayrıca Sena'nın bu teknolojisi sayesinde INTERKOM bağlantınız hiç olmadığı kadar stabil olacaktır. 

YORUMLAR