Motosiklet Eğitim Okulları

11 sonuç

Okullar / Motoron -  06 Mayıs 2016 | 15:17

25 Mayıs Motoron Riding Academy Advanced Rider Techniques Eğitimleri

25 Mayıs'da Motoron Riding Academy tarafından organize edilen ve California Superbike School’un lisanslı koçlarının eğitmenlik yaptığı Advanced Rider Techniques pist-dışı eğitimi, Intercity Istanbulpark Kompleksi'nde öğrencilerine kapılarını açıyor!

Okullar / Motoron -  10 Nisan 2016 | 10:41

Motoron Pist Günü Etkinlileri Hız Kesmeden Devam Ediyor!

7 Mayıs Cumartesi ve 8 Mayıs Pazar günü gerçekleştireceğimiz senenin bu 3.pist gününde,bir önceki etkinliğimizde olduğu gibi Motoron Riding Academy'nin pist uzmanları, profesyonellere ve sürücülere yardımcı olmak üzere Intercity Istanbulpark'ta hazır bulunacak... WSBK'da ve Avrupa Sampiyonalarinda cok sayida zafer ve podyumlari bulunan başarılı Alman yarışçılar Max Neukirchner ve Dario Giuseppetti 2 gün boyunca pist eğitimi veriyor olacaklar!

Okullar / Ahmet TEZCAN -  29 Kasım 2015 | 19:28

Honda'dan Eğitim Odaklı CB125F

Honda, Japonya motosiklet sürüş okullarında kullanılmasını amaçladığı, CB125F'in yeni versiyonunu tanıttı. Bu versiyonda, motosiklet kullanmayı yeni öğrenenler için korumalar ve eğitim aşamasında eğitimciye yardımcı olacak harici lambalar mevcut.

Okullar / Ahmet TEZCAN -  13 Kasım 2015 | 13:32

Harley Davidson, ABD Ordusuna Ücretsiz Eğitim Verecek

Mükemmel sürücü doğulmaz, olunur düsturuyla yola çıkan Harley-Davidson, 2016 yılı boyunca, mevcut ve eski ABD ordusu mensuplarına ücretsiz motosiklet sürüş eğitim verecek.

Okullar / Moe -  13 Mart 2014 | 16:53

Keith Code: Viraj Dönme Sanatı

Keith Code haklı,motosiklet kullanabilmek aslında tamamen “viraj dönme sanatı”nı öğrenebilmekten geçiyor! Herhangi biri, hatta hiç motosiklet sürmemiş biri bile gidona geçip dip gaz gidebilir,düzlükte motorun sınırlarını zorlayabilir. Ancak mevzu viraj girişinde motosikleti yatırmaya , düzgün apeksi bulmaya ve çıkışta tatlı bir gaz açmaya geldiğinde, iş biraz daha ustalık ve beceri gerektiriyor.

Okullar / Onurhan Fıçıcılar -  04 Aralık 2013 | 13:15

California Superbike School

Keith Code’un kurduğu bu okul, viraj sanatı hakkında hiç bilmediğiniz ya da bilip uygulamaya cesaret edemediğiniz tekniklerde ustalaşmanızı sağlıyor. Ayrıca bu okulun mezunları arasında Wayne Rainey, Chris Vermuellen, James Toseland ve Leon Camier gibi ünlü yarışçılar da var.

Okullar / Motoron -  10 Temmuz 2013 | 11:53

Viraj Sanatını, 1-2 Ekim’de İstanbul Park’ta Keşfedin

California Superbike School tam 34 yıldır yaklaşık 40 ülkede faaliyet gösteren bir motosiklet sürüş eğitim okulu. Pistlerden sokaklara birçok motorcunun eğitimli ve güvenli sürüş yapmasını sağlayan bu okul şimdi Türkiye’de. Motoron Dergisi olarak, motosiklet kültürü dergisi sıfatımıza yakışır bir birliktelik gerçekleştirerek tüm motosiklet severlerin beklediği California Superbike School’u 2013/3. eğitimi 1/2 Ekim’de vermek üzere İstanbul Park’a getiriyoruz.

Okullar / Motoron -  04 Temmuz 2013 | 14:02

CSS Yeniden İstanbul Park'ta

California Superbike School 29-30 Mayıs 2014 tarihlerinde yeniden İstanbul Park'ta yapılacak.